Nepropásněte jedinečnou akci – Chase & Status už tuto středu v Lucerna Music Baru

Chase and Status Lucerna Music BarPatří drum & bass a dubstep mezi vaše oblíbené hudební styly? Pak byste si neměli nechat ujít koncert fenomenální dvojky Chase & Status. V jejich tvorbě nalezneme také provázanost s hip hopem a housem, čímž rozšiřují své fanouškovské řady. Chcete-li mít pěkný hudební zážitek, vsaďte na kvalitu. Crossover duo přijíždí již ve středu 6. dubna do pražského Lucerna Music Baru. Společnost jim na pódiu bude dělat i jejich kapela.


Původně se jen zaměřovali na drum & bassovou tvorbu, pak se ale jejich přístup změnil. Hudba se posunula o značný kousek dopředu a z Chase & Status se stal fenomén. Už je nebavilo jen stát u mixážního pultu a kroutit knoflíky zprava do leva. Touha po seberealizaci byla silnější, zvítězila chuť rozvíjet se a experimentovat. Dvojka dala průchod svým emocím a nápadům, přibrali do party kytaru, klávesy a mašinky, ale také bubeníka a nespočet vokalistů. Stačilo pouze pár let na to, aby se jim podařilo prosadit a dostali se na pomyslnou špici ve svém oboru.

Chase and Status Lucerna Music BarMohli jste se s nimi setkat už dávno. Na hudební scéně se tito pánové vyskytují od devadesátých let. Hlavní zájem veřejnosti na sebe však  strhli až díky pomalejší skladbě „In Love“ s Jennou G. Od té doby si drží svou pozici pevnými drápy. Zaměřují se především na tvorbu ve stylech drum & bass, dubstep, hip hop a house. Občas však propojí svou muziku i s něčím atypickým, aby ji ozvláštnili.  Na výsluní se Chase & Status nedostali jen díky píli, talentu a dobrým nápadům. Zásadní v jejich prosazení byla podpora takových jmen jako Plan B, Tempa T, Dizzee Rascal, Kano, Takura, White Lies, Top Cat, Capleton a celá řada dalších umělců. Spolupráce s jinými kapelami či velkými esy pro ně nikdy nebyla problém – každého zaujmou svou atraktivitou a kvalitou. Ruku si s nimi podali i takové celebrity jako Jay Z, Snoop Dogg nebo Rihanna. A co lépe, velké množství těchto osobností s nimi neukončilo spolupráci po jednom hitu, ale podporují je nadále i během koncertů.

Duo Chase & Status připravilo pro své fanoušky koncertní turné k novému albu „No More Idols“. Ve středu 6. dubna zavítají do Prahy spolu se svým bubeníkem Andym Gangadeenem a několika vybranými vokalisty (jména budou upřesněna těsně před akcí). V hudebním doprovodu nebudou chybět ani hrací skříňky, klávesy či kytarový projev v podání Chase. Pro zahřátí vás na začátku večera bude bavit DJ Akira. Po našlápnutém vystoupení můžete zbývající energii uvolnit pro dvojici Suki & Bifidus Aktif. Pokud se chcete dočíst další zajímavosti nebo se podívat na videa z live koncertů, zabrouzdejte na stránky LET IT ROLL. Vstupenky zakoupíte nejlevněji v předprodeji přímo na pokladně Lucerna Music Baru za 600 Kč. Pokud si vše chcete zařídit z pohodlí domova, doporučujeme síť Ticketportal, kde ale lístky seženete o 60 korun dráž. Na místě bude vstup za 800 Kč.


 Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Lucerna Music Bar

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Tip na víkend: S mejdany se roztrhl pytel
Mňága a Žďorp: I cesta může být cíl
Chali 2na rozhýbal pražské publikum
Boombox na jaře připraví několik lahůdek

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání