OEREO představují svou Rozdvojenou osobnost

Oereo videoklip Rozdvojená osobnostHip hopové duo v podání MC Oer a DJ Rime One pracuje na plné obrátky. Svým fanouškům aktuálně naservírovali první videoklip k songu „Rozdvojená osobnost“. Pokud byste chtěli porovnat živé vystoupení s nahrávkami, můžete vyrazit na některý z jejich plánovaných koncertů. Ačkoli jsou kluci původem z Prahy, vystupují na různých místech po celé republice. Pomalu už připravují své nové album, které by se mělo na pultech obchodů objevit ještě letos na podzim.


Oereo udělali radost nejen svým příznivcům, ale zajisté i sami sobě. Natočili svůj první videoklip k songu „Rozdvojená osobnost“. Ač by někteří mohli očekávat, že když jde o hip hopový počin, bude klip plný sprostých slov, volného oblečení, kšiltovek a různých gestikulací rukou, velmi by se mýlili. Jak uvedli Oereo v rozhovoru pro All Television, měli v plánu přinést na scénu něco jiného, zajímavého a pěkného, než jen mávání rukama před kamerou a hraní si na „pána ulice“, ne-li dokonce celé planety. A vskutku se jim to podařilo. Z pohledu laika vypadá zpracování velmi profesionálně a odborně. Divák se baví a je zvědavý, co vše uvidí. Není to projekt, který vznikl jen tak „na koleni“, aby si skupina udělala radost, ale celkem slušné dílo, za které se celý štáb rozhodně nemusí stydět.

Oereo videoklip Rozdvojená osobnostAby nestačilo, že klip sám o sobě pojednává o psychickém narušení, rozhodli se Oereo dodat všemu na důvěryhodnosti ještě tím, že ho natáčeli přímo v prostorách Psychiatrické léčebny Bohnice. Natáčení se rozhodli pojmout trochu jako filmování, proto si na pomoc přivolali i jeřáb. Videoklip se nahrával večer, aby měli optimální osvětlení. Akce probíhala celou noc v mínus dvou stupních celsia. Scény v trenkách si tak hlavní aktér zajisté velmi užíval. Oereo připustili, že se jim podařilo zachytit méně materiálu, než kolik očekávali, na druhou stranu k jejich překvapení více kvalitního. Jak je vidět, pořekadlo „méně někdy znamená více“ platí i v dnešní době.

Ve čtvrtek 10. března Oereo vypustili nové demo rovněž pojmenované „Rozdvojená osobnost“. Najdeme na něm osm tracků, intro a outro. Novou desku si DJ a MC schovávají až na letošní podzim. Oficiálně by měla spatřit světlo světa už v září. Údajně si chtějí dát na čas, aby hotové album opravdu stálo za to. V současné době se Oereo věnují hlavně koncertování a pomalu plánují natáčení svého dalšího videoklipu.

Poslechni si Oereo živě! Během dubna můžete duo vidět na koncertě v Praze, Benešově a Ústí nad Labem. Den po Aprílu zavítají do klubu Popocafepetl, kam je přijde podpořit také DJ Idefix, který se postará o pořádný rozjezd, a také Kato z Prago Union. Ten bude naopak přítomné udržovat v dobré náladě do časných ranních hodin. Benešovské vystoupení je v plánu na 15. dubna, ústecké pak o den později.


Poslechněte si také novinku „Rozdvojená osobnost“.

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání