Chali 2na rozhýbal pražské publikum

Chali 2na v Lucena Music BaruCharismatický americký rapper Chali 2na opět uchvátil české fanoušky. Po loňském excelentním představení na Hip Hop Kempu zavítal v pondělí 14. března v rámci akce Jurassic Boombox do pražského klubu Lucerna Music Bar. S kapelou House Of Vibes předvedl výtečnou téměř dvouhodinovou show, při níž se přítomní rozhodně nenudili.


Charles Stewart z Chicaga, známý jako Chali 2na, si loni v létě podmanil tisíce fanoušků na letním festivalu Hip Hop Kemp. Tentokrát se v rámci evropského turné vydal do klubu, do tradičního dějiště akcí Boombox - Lucerna Music Baru. Dorazilo sice jen několik stovek věrných, možná mnohým půlroční časový odstup připadal krátký, ale ti, co přišli, nemuseli ani na minutu litovat.

Chali 2na v Lucena Music BaruCharismatický rapper, který sám o sobě prohlašuje, že je renesanční člověk, nabídl s kytaristou, bubeníkem a pianistou za zády (House of Vibes Live Band) parádní kulturní zážitek a lidé mu jeho energii patřičně opláceli během celého večera.

Dlouholetý lídr kapely Jurassic 5 si s publikem povídal, bavil je a především se hrály skvělé písně, do nichž zněl Chaliho nezaměnitelný hlas. Skladby jako „Lock Shit Down“ či „International“ sklidily výtečný ohlas, stejně jako pecky od Jurassic 5 jako „What’s Golden“ nebo „Freedom“. Téměř dvouhodinový set bavil od začátku do konce. Došlo také na sólo kytaristy, a dokonce i bubeníka.

Kdo zůstal v pondělí večer doma, může litovat a doufat, že Chali 2na do České republiky zase brzo dorazí. Případně ho ještě můžete v nejbližších dnech zastihnout v Anglii. Každopádně akce Boombox v průběhu jara ještě zajistí velký přísun kvalitní hip hopové hudby. Vždyť do Lucerna Music Baru dorazí Hocus Pocus, Ill Bill a Vinnie Paz nebo Looptroop Rockers.


FOTOREPORTÁŽ Z KONCERTU CHALI 2NY MŮŽETE VIDĚT ZDE

 Text: Pavel Urban
Foto: Aneta Šimonková

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání