Chali 2na rozhýbal pražské publikum

Chali 2na v Lucena Music BaruCharismatický americký rapper Chali 2na opět uchvátil české fanoušky. Po loňském excelentním představení na Hip Hop Kempu zavítal v pondělí 14. března v rámci akce Jurassic Boombox do pražského klubu Lucerna Music Bar. S kapelou House Of Vibes předvedl výtečnou téměř dvouhodinovou show, při níž se přítomní rozhodně nenudili.


Charles Stewart z Chicaga, známý jako Chali 2na, si loni v létě podmanil tisíce fanoušků na letním festivalu Hip Hop Kemp. Tentokrát se v rámci evropského turné vydal do klubu, do tradičního dějiště akcí Boombox - Lucerna Music Baru. Dorazilo sice jen několik stovek věrných, možná mnohým půlroční časový odstup připadal krátký, ale ti, co přišli, nemuseli ani na minutu litovat.

Chali 2na v Lucena Music BaruCharismatický rapper, který sám o sobě prohlašuje, že je renesanční člověk, nabídl s kytaristou, bubeníkem a pianistou za zády (House of Vibes Live Band) parádní kulturní zážitek a lidé mu jeho energii patřičně opláceli během celého večera.

Dlouholetý lídr kapely Jurassic 5 si s publikem povídal, bavil je a především se hrály skvělé písně, do nichž zněl Chaliho nezaměnitelný hlas. Skladby jako „Lock Shit Down“ či „International“ sklidily výtečný ohlas, stejně jako pecky od Jurassic 5 jako „What’s Golden“ nebo „Freedom“. Téměř dvouhodinový set bavil od začátku do konce. Došlo také na sólo kytaristy, a dokonce i bubeníka.

Kdo zůstal v pondělí večer doma, může litovat a doufat, že Chali 2na do České republiky zase brzo dorazí. Případně ho ještě můžete v nejbližších dnech zastihnout v Anglii. Každopádně akce Boombox v průběhu jara ještě zajistí velký přísun kvalitní hip hopové hudby. Vždyť do Lucerna Music Baru dorazí Hocus Pocus, Ill Bill a Vinnie Paz nebo Looptroop Rockers.


FOTOREPORTÁŽ Z KONCERTU CHALI 2NY MŮŽETE VIDĚT ZDE

 Text: Pavel Urban
Foto: Aneta Šimonková

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání