METHOD MAN opět závítá do Prahy!

Method Man v Praze 2. dubna 2010Příznivci hip-hopové scény se mohou těšit na opravdovou lahůdku, jeden z nejznámějších černošských rapperů Clifford Smith alias Method Man plánuje svůj návrat do Prahy! Zajímají vás podrobnosti – kde se bude velký koncert pořádat, za kolik a jaký termín si máte zapsat do diáře? Čtěte dále!


Hip Hop Allstars Black přináší all inclusive show koncert Method Mana, známého amerického rappera, producenta a herce, známého především také jako člena legendární formace Wu-Tang Clan. V minulosti navštívil Clifford Českou republiku již mnohokrát, svůj poslední velký koncert zde měl 31. března 2007, kdy svým fanouškům předvedl energickou show ve Veletržním paláci. Jinak tomu nebylo ani loni v srpnu, když Method Man zavítal do Hradce Králové, kde vystoupil v rámci festivalu Hip Hop Kemp.

 

Method Man v Praze 2. dubna 2010V roce 2010 se můžete těšit na další jedinečný koncert, který se bude konat 2. dubna v prostorách pražského klubu SaSaZu. Kapacita klubu je dva tisíce lidí, tudíž neváhejte a dlouho se nerozmýšlejte se zakoupením lístku. I tentokráte organizátoři zachovávají model VIP aneb All Inclusive v rámci vstupenky za 1 800 Kč včetně poplatků. Lístky byly podraženy z původních 1 200 korun kvůli omezené kapacitě klubu. Zároveň jsou v prodeji normální vstupenky, pro návštěvníky, kteří buď chtějí ušetřit, nebo nemají zájem o neomezenou konzumaci na barech. Těchto lístků však jde do prodeje pouze 1 000 kusů! Jejich cena je 545 korun s poplatky. Oba typy vstupenek je možné zakoupit v síti Ticketportal.

Nenechte si ujít Method Manovu show – kdo ji ještě neviděl, neuvěří vlastním očím. Ti, kteří již viděli, že je tento rapper jako blesk z čistého nebe a vydá pro své fanoušky ze sebe všechno, ví, že si nemohou nechat jeho vystoupení za žádnou cenu ujít.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Hip Hop Allstars Black
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Rytmus je král - na pódiu určitě
Indy a Wich: Připravujeme pro vás novou desku
Nová deska černošského hiphopera z Bronxu je tu

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání