Chinaski posouvají turné, zpěvák Malátný se zranil

Chinaski - Malátný úraz
Leader populární hudební skupiny Chinaski Michal Malátný se zranil a musel se podrobit operaci menisku. První dva koncerty z plánovaného turné kapely se tak posouvají až na druhou polovinu října, tedy na konec celé šňůry.

Koncert v Pardubicích, který se měl původně konat 28. září, odehraje kapela 27. října a vystoupení v Ostravě se přesouvá z 30. září na 18. října. Zakoupené vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti. "Těšíme se na diváky, uděláme všechno pro to, abychom si spolu koncert užili," vzkázal Malátný fanouškům. Turné T-music Chinaski tour tak bude čistě říjnová záležitost.

Chinaski - Malátný úraz

Zkoušky kapely proběhnou podle plánu v pardubické ČEZ Aréně 26. a 27. září. Už den před tím přijede do Prahy známý producent Simon Sidi, který má na starosti organizaci a především chod i design unikátního pódia. Hostem turné, na kterém Chinaski představí svou novou desku nazvanou „Není na co čekat“, bude kapela Eddie Stoilow. Kvůli náročnosti a velkoleposti show má celé turné jen šest zastávek po různých místech České republiky. Chinaski odehrají koncerty v rozmezí tří týdnů.Nové termíny t-music Chinaski tour:

7. října LIBEREC - Tipsport Aréna
9. října KARLOVY VARY - KV Aréna
12. října BRNO - Hala Velká Vodová
14. října PRAHA - Tesla Aréna
18. řijna OSTRAVA - ČEZ Aréna (původně 30. září)
27. října PARDUBICE - ČEZ Aréna (původně 28. září)Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky interpreta


 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání