Chinaski posouvají turné, zpěvák Malátný se zranil

Chinaski - Malátný úraz
Leader populární hudební skupiny Chinaski Michal Malátný se zranil a musel se podrobit operaci menisku. První dva koncerty z plánovaného turné kapely se tak posouvají až na druhou polovinu října, tedy na konec celé šňůry.

Koncert v Pardubicích, který se měl původně konat 28. září, odehraje kapela 27. října a vystoupení v Ostravě se přesouvá z 30. září na 18. října. Zakoupené vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti. "Těšíme se na diváky, uděláme všechno pro to, abychom si spolu koncert užili," vzkázal Malátný fanouškům. Turné T-music Chinaski tour tak bude čistě říjnová záležitost.

Chinaski - Malátný úraz

Zkoušky kapely proběhnou podle plánu v pardubické ČEZ Aréně 26. a 27. září. Už den před tím přijede do Prahy známý producent Simon Sidi, který má na starosti organizaci a především chod i design unikátního pódia. Hostem turné, na kterém Chinaski představí svou novou desku nazvanou „Není na co čekat“, bude kapela Eddie Stoilow. Kvůli náročnosti a velkoleposti show má celé turné jen šest zastávek po různých místech České republiky. Chinaski odehrají koncerty v rozmezí tří týdnů.Nové termíny t-music Chinaski tour:

7. října LIBEREC - Tipsport Aréna
9. října KARLOVY VARY - KV Aréna
12. října BRNO - Hala Velká Vodová
14. října PRAHA - Tesla Aréna
18. řijna OSTRAVA - ČEZ Aréna (původně 30. září)
27. října PARDUBICE - ČEZ Aréna (původně 28. září)Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky interpreta


 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání