Zimní Rock For Church(ill) servíruje Dub Pistols

rock for churchillHudební festival zkracuje fanouškům čekání na další ročník a chystá zimní klubovou verzi, která proběhne 28. 2. v Lucerna Music Baru. Těšte se na rozjetou londýnskou partu Dub Pistols, která mixuje elektronickou taneční muziku s reggae a hiphopem, talentovaného zpěváka Ucee s doprovodnou kapelou Flavour Band složenou z muzikantů United Flavour a do třetice reggae-popovou bandu The Spankers, která se na podzim vrátila z úspěšného turné po Brazílii.


„Letošní ročník ROCK FOR CHURCH(ill) se povedl na výbornou a od návštěvníků jsme dostali spoustu skvělých ohlasů. Rozhodli jsme se jim poděkovat za přízeň a pozvali jsme znovu Dub Pistols, kteří byli návštěvníky vyhlášeni nejoblíbenější kapelou festivalu. Ucee & Flavour Band u nás letos předvedli výbornou show, žánrově k Dub Pistols sedí, takže volba druhého účinkujícího byla jasná. Tyto dvě kapely jsme doplnili o The Spankers, kteří jsou i díky zahraničním zkušenostem rok od roku lepší“, říká za organizátory Kamil Šír.

Dub Pistols založil v roce 1996 nestárnoucí frontman Barry Ashworth.  Ačkoliv kapela vystupuje v elegantních oblecích, nečekejte žádnou partu usedlých Angličanů. V Lucerna Music Baru předvedou svojí našlápnutou show, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Ne nadarmo obdrželi od časopisu DJ Magazine cenu Nejlepší koncertní kapela roku 2011. V loňském roce vydali Dub Pistols v pořadí již páté album Worshipping The Dollar a kromě natáčení svých vlastních desek se podíleli také na soundtrackách k filmům Blade II, Bad Company a vydali remixy písniček od Limp Bizkit, Mobyho a dalších.

V písničkách a energickém projevu zpěváka s egyptsko-tuniskými kořeny jménem Ucee se snoubí reggae, dancehall a soul. Ucee vydal vloni na jaře povedenou sólovou desku International Call, kterou pokřtil v zaplněném Lucerna Music Baru. Ucee za svou kariéru odehrál více jak 400 koncertů po celé Evropě a v severní Africe a vystupoval vedle takových jmen jako jsou Tarrus Rilley, Gentleman, Alborosie, Selah Sue a další. Naživo ho doprovází skvělí muzikanti z kapely United Flavour pod jménem Flavour Band.

 

rock for churchill


Kapele The Spankers hrající energický reggae-pop-ska vévodí medový hlas charizmatické zpěvačky Sisy Feherové. The Spankers vystupují pravidelně na předních českých festivalech a v roce 2011 a 2012 absolvovali úspěšné turné v Brazílii. Za desku Boom! Bang! Pow! You Know… obdrželi nominaci na žánrové ceny Anděl 2010.

Vstupenky na zimní ROCK FOR CHURCH (ill) jsou v předprodeji  za 330 Kč na pokladně Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim navýšené o poplatky prodejce. Vstupenky můžete pohodlně zakoupit online přímo na webu klubu www.lucerna.musicbar.cz/vstupenky. Cena na místě 400 Kč.   

Festival ROCK FOR CHURCH(ill) proběhne letos 30. – 31. srpna v severočeském Vroutku. Prvními potvrzenými kapelami jsou Che Sudaka ze Španělska, Pražský výběr, Tata Bojs a Prago Union + Livě Band. Pořadatelé uvolnili do prodeje první várku vstupenek za 500 Kč, které jsou k dispozici do 28. února. Seznam předprodejních míst najdete na www.rfch.cz.Zdroj: Lucerna Music Bar
Foto: Dodal organizátor akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání