Čtvrtý ročník festivalu Hip Hop Jam se nezadržitelně blíží

Hip Hop Jam 2010
Už máte zajištěný lístek na tuto letní akcičku? Nabitý program Hip Hop Jamu přináší účinkující nejen z domácí pole, ale i z USA, Francie, Anglie či sousedního Německa a Slovenska. Čekají vás tři dny výborných tracků, vychytané hudební stage a navíc i Dance Arena, na které se zaručeně žádný fanoušek tance nebude nudit.


Vydejte se směrem k Pardubicím, už 15. července! Další ročník festivalu Hip Hop Jam se pořádá ve zcela nové lokalitě, a to v pískovně Oplatil, která se nachází ve Staré Žďánici u Pardubic. Kromě dobré muziky se tedy můžete těšit i na pohodovou letní atmosféru s koupáním a sluněním na pláži. Což zajisté každý v těchto vedrech vřele uvítá. Zmíněné koupání je navíc jen pár metrů od festivalového areálu.


Hip Hop Jam 2010A jak se na festival dostanete? Kdo nemá auto a je odkázán na hromadnou dopravu, toho zaveze vlak do stanice Stéblová (orientačně se nachází mezi Pardubicemi a Hradcem Králové), odkud už bude zajištěna autobusová kyvadlová doprava. Pokud dáte přednost osobní dopravě, bude v místě připraveno velkokapacitní parkoviště. Cena za parkování auta je 150 korun a platí po celou dobu trvání festivalu. Kdo si zakoupil VIP vstupenku, ten může parkovat ve speciálně vyhrazeném VIP kempu u svého stanu.


Jak už bylo naznačeno, vstupenky na festival se prodávají v několika různých variantách. Třídenní permanentku v předprodeji seženete za 775 korun, eventuelně ji pak můžete zakoupit i v místě konání za 800 Kč. Zde se budou prodávat také jednodenní vstupenky po 600 korunách. Stanovat pak budete v normálním kempu, kde bude zajištěno osvětlení, WC i teplé sprchy. Pro náročnější je k dispozici VIP vstupenka, v jejíž ceně je parkování a stanování ve speciálním kempu, vstup do exkluzivního stanu, kde se budou vyskytovat účinkující a jako bonbónek dostanete speciální VIP visačku na krk jako upomínku. Zmíněnou VIP vstupenku seženete v předprodeji za 1.650 korun, aktuálně zbývá posledních 10 kusů. Na místě se pak budou prodávat za cenu 1.800 Kč.


Hip Hop Jam 2010A na koho se vlastně můžete letos těšit? Z domácí scény nebude chybět klasika, mezi kterou patří: Prago Union, Indy a Wich s LA4, Pio Squad či Bigg Boss Jam s Orionem, James Colem, Vladimirem 518, Hugo Toxxxem a DJ Mike Trafikem. Ze slovenských luhů a hájů k nám zamíří Moja Reč, Vec se Zverinou, Rytmus s Kontrafaktem, Názov Stavby nebo H16. Kdo dává přednost interpretům pocházejícím ze vzdálenějšího zahraničí, může se těšit na vystoupení známých tváří jako je Nironic, Rasco, Hi-Def, ale dočká se i velkých hvězd DJ Premiera či Slim Thuga z USA. K vidění bude Break Dance Exhibice z Francie, Adam Tensta a Eboi ze Švédska, DJ Tuco z Velké Británie, ale i DJ Mad Skill z Německa.

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Hip Hop Jam

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání