Čtvrtý ročník festivalu Hip Hop Jam se nezadržitelně blíží

Hip Hop Jam 2010
Už máte zajištěný lístek na tuto letní akcičku? Nabitý program Hip Hop Jamu přináší účinkující nejen z domácí pole, ale i z USA, Francie, Anglie či sousedního Německa a Slovenska. Čekají vás tři dny výborných tracků, vychytané hudební stage a navíc i Dance Arena, na které se zaručeně žádný fanoušek tance nebude nudit.


Vydejte se směrem k Pardubicím, už 15. července! Další ročník festivalu Hip Hop Jam se pořádá ve zcela nové lokalitě, a to v pískovně Oplatil, která se nachází ve Staré Žďánici u Pardubic. Kromě dobré muziky se tedy můžete těšit i na pohodovou letní atmosféru s koupáním a sluněním na pláži. Což zajisté každý v těchto vedrech vřele uvítá. Zmíněné koupání je navíc jen pár metrů od festivalového areálu.


Hip Hop Jam 2010A jak se na festival dostanete? Kdo nemá auto a je odkázán na hromadnou dopravu, toho zaveze vlak do stanice Stéblová (orientačně se nachází mezi Pardubicemi a Hradcem Králové), odkud už bude zajištěna autobusová kyvadlová doprava. Pokud dáte přednost osobní dopravě, bude v místě připraveno velkokapacitní parkoviště. Cena za parkování auta je 150 korun a platí po celou dobu trvání festivalu. Kdo si zakoupil VIP vstupenku, ten může parkovat ve speciálně vyhrazeném VIP kempu u svého stanu.


Jak už bylo naznačeno, vstupenky na festival se prodávají v několika různých variantách. Třídenní permanentku v předprodeji seženete za 775 korun, eventuelně ji pak můžete zakoupit i v místě konání za 800 Kč. Zde se budou prodávat také jednodenní vstupenky po 600 korunách. Stanovat pak budete v normálním kempu, kde bude zajištěno osvětlení, WC i teplé sprchy. Pro náročnější je k dispozici VIP vstupenka, v jejíž ceně je parkování a stanování ve speciálním kempu, vstup do exkluzivního stanu, kde se budou vyskytovat účinkující a jako bonbónek dostanete speciální VIP visačku na krk jako upomínku. Zmíněnou VIP vstupenku seženete v předprodeji za 1.650 korun, aktuálně zbývá posledních 10 kusů. Na místě se pak budou prodávat za cenu 1.800 Kč.


Hip Hop Jam 2010A na koho se vlastně můžete letos těšit? Z domácí scény nebude chybět klasika, mezi kterou patří: Prago Union, Indy a Wich s LA4, Pio Squad či Bigg Boss Jam s Orionem, James Colem, Vladimirem 518, Hugo Toxxxem a DJ Mike Trafikem. Ze slovenských luhů a hájů k nám zamíří Moja Reč, Vec se Zverinou, Rytmus s Kontrafaktem, Názov Stavby nebo H16. Kdo dává přednost interpretům pocházejícím ze vzdálenějšího zahraničí, může se těšit na vystoupení známých tváří jako je Nironic, Rasco, Hi-Def, ale dočká se i velkých hvězd DJ Premiera či Slim Thuga z USA. K vidění bude Break Dance Exhibice z Francie, Adam Tensta a Eboi ze Švédska, DJ Tuco z Velké Británie, ale i DJ Mad Skill z Německa.

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Hip Hop Jam

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání