VŠE na Majáles představuje kandidáta na krále Majálesu

VŠE NA MAJÁLES - Kandidát na krále MajálesuV rámci projektu VŠE na Majáles vysílá Vysoká škola ekonomická do boje o křeslo krále Majálesu svého kandidáta Bobka Velikého! Ten bude obhajovat loňské vítězství VŠE už tento pátek 6. května v pražské Stromovce. Podpořte ho i vy!


Bobek Veliký se stal králem Vysoké školy ekonomické na univerzitním předkole Volba krále VŠE. Ta proběhla 5. dubna v Theatro Music Clubu. Jeho soupeřem byl charizmatický student Arts Manegemnetu Liviz První. Oba kandidáti soutěžili ve čtyřech disciplínách o přízeň diváků. K vidění byla velmi kreativní volná disciplína, footbag show Honzy Webera a závěrečný freestyle battle soutěžících. Při vyhlašování výsledků se atmosféra v klubu dala krájet. Celková počet hlasů 123:95. Vítězem se nakonec stal již zmiňovaný Bobek Veliký.

VŠE NA MAJÁLES - Kandidát na krále MajálesuPavel „Bobek Veliký“ Bobkov
Král VŠE, osobitý integrátor a přirozeně inteligentní lamač dívčích srdcí Bobek Veliký, je studentem čtvrtého ročníku fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické. Rád přemlouvá hezké holky, aby šly studovat informatiku. Majitel atletické postavy je vášnivý sportovec, který ale nevynechá žádnou pořádnou párty. Mezi jeho největší záliby patří pohodička s přáteli a ve společnosti se rozhodně neztratí. Lehký exhibicionismus mu dodává na oblíbenosti a popularitě.

Hlavním bodem jeho programu je dosáhnutí větší podpory od univerzit pro studenty a také větší prostor pro jejich realizaci. Svým vítězstvím chce přispět k obnově tradice studentských oslav spojených s Majálesem. Studenti pro studenty!

Hlavním cílem krále VŠE je obhájit královské křeslo po svém předchůdci z VŠE. Jeho snem je postavit klub, který uspokojí přebývající poptávku po kvalitním zázemí s výbornou hudbou a dokonalým prostředím pro relax, party a nezřízenou zábavu. Jako král Prahy vás bude Bobek Veliký pravidelně informovat o všem, co se ve studentském světě chytá, abyste se náhodou v jeho království nenudili. Jeho slova jsou: „Dobrá muzika VŠEm, dobrý párty VŠEm, dobrý filmy VŠEm, skvělá zábava VŠEm!“

VŠE NA MAJÁLES - Kandidát na krále MajálesuZkrátka a dobře Bobek Veliký, všechno veliký!
Kandidát na krále Majálesu má opravdu nabitý program. Vše začalo focením na oficiální web pražského Majálesu, kde se poprvé potkali všichni kandidáti. Následovalo natáčení promovidea, ve kterém mimo jiné můžete vidět kandidátku na Miss Majáles, úřadující Miss VŠE, Kláru Gregorovou.

Dalším bodem kandidátského programu bylo nedávné vystoupení v talkshow Gaučoviny pro online televizi UKACKO.tv. Zde měli kandidáti prostor představit svůj program a ukázat své přednosti a řečnické dovednosti. Bobek Veliký měl v sále většinovou podporu a své vystoupení zvládl na jedničku.
V příštích týdnech čeká krále VŠE ještě několik doprovodných akcí, kde bude prezentovat sebe a svůj program. Vrcholem celé kampaně je pak majálesový průvod 6. května a samotný Majáles ve Stromovce. Zde budou kandidáti doslova bojovat o přízeň diváků a královskou moc.

Doprovodné akce Pražský Majáles 2011

 

  • 30.4. – Apríles(Stromovka, Slechtovka)
  • 4.5. – Pavlač (Holar FSV)
  • 4.5. – Majáles Underground (Můstek, Muzem, Nám Republiky)
  • 6.5. – Majálesvý Průvod a hlavní denZeptali jsme se Bobka Velikého na pár otázek


Jak se připravuješ na obhajobu titulu Král Majálesu?
„Bude to velký boj, tak samozřejmě poctivě trénuju. Natáčím videa, fotím fotky a snažím se prezentovat svůj program a samozřejmě sázím VŠE na Majáles.“

Znáš osobně své soupeře, a kde vidíš, jejich silné a slabé stránky?
„S kluky jsme se potkali už několikrát. Zatím nejvíc času jsme spolu strávili při natáčení taklshow Gaučoviny. Mohli jsme se trochu poznat a pokecat. Panuje mezi námi přátelský prostředí, ale každý by chtěl vyhrát, že jo. O silných a slabých stránkách bych se radši nebavil, ale přirozená rivalita je určitě největší s ČZU.“

Pokud by ses stal letošním Králem Majálesu, co by byla první věc, kterou bys chtěl udělat?
„Určitě bych chtěl všechny své nové poddané pořádně pobavit, aby se mi v království nenudili. Proto bych je pozval do VŠE zóny…to je jasný!“

Jak bys naložil s královskou výhrou?
„Já doufám, že zodpovědně, aby nebyl v království hned nějaký skandál.“

Podrobnější informace o projektu VŠE na Majáles naleznete ZDE a oficiální profil kandidáta Bobka Velikého na těchto stránkách.


Text: Štěpán Krpata
Foto: Roman Konvalinka


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání