Nové české Miss dostaly krásné moderní byty

Česká Miss 2011Česká Miss 2011 Jitka Nováčková a Česká Miss World 2011 Denisa Domanská převzaly v úterý na pražském Zličíně nové byty, které dostaly jako součást výher k ročnímu bezplatnému užívání. Obě krásky měly z nových příbytků v hlavním městě radost.


Nováčková se zabydluje v 2+kk s lodžií o výměře 54 metrů čtverečních, Domanská má k dispozici byt velký těsně pod 50 metrů čtverečních. Příbytky jsou už kompletně zařízeny a obě dívky si je velmi pochvalovaly. „Oba byty jsou opravdu nádherné. Výborné je i místo, kde se nachází. Ani jedna z nás nepochází z Prahy, ale díky úspěchu v České Miss se hlavní město stane naším novým domovem. Především z pracovních důvodů je skvělé, že tu budeme mít vlastní byt. Už se moc těšíme, až si ho zařídíme podle svých představ,“ svěřily se vítězky.

Česká Miss 2011Dívky jsou necelé dvě neděle od vyhlášení letošní České Miss velmi pracovně vytížené, přesto účast na akcích neodmítají. „Snažím se stihnout tak nějak všechno, bylo by mi líto, kdybych musela něco odmítnout,“ řekla Nováčková. Ta však byla přes náročný program v minulém týdnu na skok doma v Českých Budějovicích. „Ano, oslavila jsem své vítězství s rodinou. Babička měla sedmdesátiny, takže jsme měli takovou pěknou oslavu. A v pátek jsem byla i s kamarády,“ uvedla osmnáctiletá blondýnka.

Za necelé dva měsíce čeká obě vítězky maturita, ale starosti si z toho nedělají. „Já myslím, že to půjde, přinejhorším odmaturuju v září, nevidím v tom problém,“ uvedla Nováčková a Domanská dodala. „Já to zatím zvládám, chyběla jsem takhle skoro vždycky.“ Jitku čeká v nejbližší době například přijetí u hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly.


FOTKY Z PŘEDÁVÁNÍ BYTŮ MISS ZDEText: Pavel Urban
Foto: Lubomír Krupka
 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání