Tak trochu jiný komiks? Vydejte se do světa snů!

komiksNetradiční komiks On the Coast of Dreams (Na břehu snů) vtáhne fanoušky fantasy a putování v jiných dimenzích do mysteriózního vesmíru snů. Do světa, který čtenáře pohltí a nepustí. Aby se ovšem mohli zájemci o tento unikátní kousek začíst do komiksu v tištěné podobě, je potřeba sehnat dost peněz. Přispět můžete i vy.


Netradiční příběh vypráví o obyčejném muži - otci dcery, která leží v kómatu a jediná šance na její záchranu se skrývá hluboko ve světě snů. Muž, kterému v onom světě přezdívají „Hledač“, se na své pouti střetává s různými entitami a tvory, kteří svými formami dalece překračují hranice našeho materiálního světa.

Zatímco někdo se mu při jeho cestě snaží pomoci, jiní se ho pokoušejí zničit. Aby Hledač dosáhl svého cíle, musí překonat především sám v sobě takové pocity, jako jsou strach nebo nedůvěra. Jak má ale tohle všechno vydržet ve chvílích, kdy už se vše zdá zdánlivě beznadějné? A čas navíc neúprosně běží…

Původní příběh inspirovaný světem snů přináší tvůrčí dvojice ve složení Viktor Šauer (scénář) a Michael Petrus (kresba), kteří projekt připravují poslední dva roky. O sazbu textu a komiksových bublin se postaral zkušený font-maker a letterer Miloš “Mankin” Mičátek.

Aby mohlo nevšední dílo spatřit světlo světa v tištěné podobě, potřebují autoři podporu fanoušků a čtenářů. Pro tento účel jako první český komiksový projekt připravili a spustili kampaň na crowdfundingovém portálu Kickstarter, kde se jednak můžete dozvědět ještě více o projektu samotném, ale především jej finančně podpořit – více na http://bit.ly/ksonthecoastofdreams

Autoři se na vydání a distribuci komiksu snaží vybrat částku 9000 dolarů. Aktuálně se blíží pomalu k polovině, ale ještě je téměř dva týdny čas přispět. Proto neváhejte, vyberete si z široké nabídky skvělých odměn, šiřte a sdílejte informaci o projektu, a staňte se tak jeho součástí!

 


Text: Pavel Urban
Foto: Oficiální foto komiksu

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání