Hip Hop Jam láká dalšími novinkami

Hip Hop Jam 2011Už za několik málo dní proběhne na písečném poloostrově ve Starých Ždánicích hiphopový festival, který sám sebe označuje jako „pravej českej festival pro domácí publikum “ a vy se budete moci od 14. do 16. července sami přesvědčit na svoje mokré plavky, jestli dostojí svým nadšeným plánům a přinese pro návštěvníky novou a lepší lážo plážo atmosféru.


V rámci příprav na festival proběhly již dvě oficiální warm-up párty. Jedna v Plzni za podpory skupiny H16 a druhá pod křídly festivalu Skillz v Ústí nad Labem s účinkujícími jako Ego (Kontrafakt), Prago Union nebo Ektor.

Hip Hop Jam 2011Hip Hop Jam se za minulé roky snažil zajišťovat i zajímavé doprovodné programy. Jejich nedílnou součástí byl vždy tanec, a tak se letos organizátoři vytáhli a slíbili do své Dance areny taneční show známého Roxrita (USA), kterého doplní i naše československé taneční skupiny. Dalším projektem bude soutěž Mafia talent, do níž se můžete přihlásit a utkat se v rapu spolu s ostatními talenty. Soutěžit se bude o věcné ceny, ale také o svůj prostor na hlavním podiu. Na úplného vítěze pak čeká smlouva s hudebním vydavatelstvím Mafia Records, která výherci zajistí vydání alba a natočení videoklipu. Chybět nebude tradičně ani Montana Graffiti Jam pro umělce s barvou, Snowbitch BMX pro příznivce dvou kol a řidítek, Poker stan a další atrakce.

Hip Hop Jam 2011Příslib organizátorů, a zároveň jakási malá hra pro potencionální návštěvníky, je oznámení o možnosti zajištění dalšího headlinera, který by se postavil po bok Ice Cuba. Je jím rapper Fler, jeden z předních představitelů německé hiphopové scény. Na oficiálních stránkách proběhla menší nabídka pro fanoušky – pokud se dokáže prodat 300 vstupenek během pěti dnů (do pátku 1.7.), za odměnu dostanou zmíněného Flera. Podle denně zveřejňovaných počtů prodaných lístků vše nasvědčuje tomu, že potvrzen nejspíš bude (pokud to má ovšem na věci nějaký vliv). Mimoto prosákla napovrch další československá jména, na něž se mohou fanoušci těšit, jako například Kontrafakt, Ektor, Vec feat. Zverina nebo DeFuckTo.

Během těchto dnů by se také měl objevit první podrobný line-up, v němž se dozvíte, kdy a kde bude váš oblíbený interpret k zastižení se svým repertoárem. Do té doby si můžete prohlédnout mapu areálu a videopozvánku od samotného Ice Cuba nebo již zmíněných DeFuckTo.


DeFuckTo tě zve - Hip Hop Jam 2011


 Text: Petr Míčko
Foto: Archiv
 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání