Český Slavík má letos řadu novinek

Každoroční prestižní anketa o nejpopulárnější pěvce Český Slavík Mattoni už je v plném proudu. Soutěž je atraktivní nejen pro zpěváky samotné, ale i diváky. Ti jako hlasující mohou vyhrát zajímavé ceny nebo dívky toužící po modelingu mohou otevřít svoji cestu i prostřednictvím galavečera. Jak?


Letošní ročník Českého Slavíka přináší řadu novinek a překvapení. Paradoxně určitou stálicí je moderátor, kdy se této pozice opět zhostí Libor Bouček. V minulých ročnících bylo spíše zvykem, že se průvodci večera střídali, tedy až na Leoše Mareše. Libor Bouček má zde funkci nejen moderovací, ale také opět chystá scénář letošního galavečera. Jeho sdílnost sice není v této fází nijak veliká, něco ale přeci jen prozradil. „Ten večer je souhrnem uplynulých 365 dní. A protože se v minulém roce udály třeba i kauzy s odposlechy, tak jsme některým osobnostem někam umístili skrytou kameru. Zatím na to nikdo nepřišel,“ řekl Bouček s potutelným úsměvem.

ZLATÝ SLAVÍK MATTONI 2011Pokud si vzpomenete na minulý ročník, tak si možná ještě vybavíte absenci vystoupení dvou „slavíků“, kteří k této anketě neodmyslitelně patří. Budou vystupovat letos? „Lucie Bílá i Karel Gott letos vystoupí, protože jsou součástí této ankety snad nejvíce,“ sdělil opět Bouček. Ten také nastínil, že by ostatní vystupující mohli přijít v netradičních formách. Na otázku, jestli to bude třeba v zajímavých kombinacích nebo v jiných polohách, zase slovenský režisér večera Pepe Majeský řekl: „Aj aj.“ Takže tak tak.

Na co ale vždy diváci při takovýchto událostech čekají, je zahraniční host. Jak to bude tentokrát? „Ze zahraničí, tedy za hranicemi naší země máme kontakty. Přijedou třeba No Name,“ vtipkoval opět Bouček. Na otázku, zda-li je ve hře i jiná osobnost než od našich vlastně skoro bratrů, odpověděl: „Ano, jednáme i o někom, kdo není ze Slovenska... Je z Bavorska,“ opět si neodpustil vtip moderátor.

Co čeká diváky
Pro hlasující bude jistě příjemné zjištění, že mohou vyhrát řadu cen. Jako první se nabízí výhra v podobě plavby na největší lodi světa Oasis of the Seas. Téma výletu zní „Plavba za tajemstvím východního Karibiku“ a cestu pořádá CK Alexandria.

zlatý slavík mattoniCo je ale zajímavé, je i příležitost pro mladé dívky. Pořadatelská agentura Musica Bohemica pořádá s portálem krasna.cz soutěž hlasujících dívek, které budou moci být hosteskami na galavečeru Slavíka. A to je dost velká šance na zviditelnění.

Jak hlasovat?
Hlasuje se do 30. listopadu a na výběr máte z nepřeberného množství. Využít můžete SMS, internet, kde veškeré informace zprostředkovává partner soutěže, portál Seznam.cz (i jeho mobilní verze). Dále se se systémem hlasování můžete setkat i na lahvích Mattoni, která je rovněž partnerem soutěže. Určité předhlasování ovšem už proběhlo. Týkalo se některých letních festivalů, kde přítomní diváci mohli už předem dát své hlasy oblíbeným interpretům. Nutno podotknout, že výsledky z tohoto typu hlasování se zatím liší od těch, na které jsme zvyklí, tak uvidíme, jak dopadne závěrečný večer. Ten se uskuteční v sobotu 26. listopadu ve Státní opeře Praha a živě jej bude vysílat TV NOVA. Bližší informace naleznete na www.ceskyslavikmattoni.cz.


Text: Aneta Šimonková
Foto: Aneta Šimonková

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Slavíci jsou v kleci. Bílá, Gott a Kabáti znovu získali prvenství.
V říjnu se uskuteční jubilejní 10. koncert královen popu
České krásky opět na jednom místě
ČESKÝ SLAVÍK 2009: „Mám za sebou nejhezčí rok,“ řekl Karel Gott

 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání