Vraťte se do 30. let s Barmanskými Originálními Hrami

Hendrick´s barmanské originální hryPokud nemáte plán na neděli 11. září, pak vám můžeme doporučit akci, která začíná s úderem druhé hodiny odpoledne v pražské Stromovce přímo naproti Planetáriu. Co se zde bude dít? Proběhne tu druhý ročník HENDRICK´S BARMANSKÝCH ORIGINÁLNÍCH HER tematicky zaměřený na období třicátých let. Čeká vás bohatý zábavný program složený z různých dobových her, soutěží a oldschoolových kulturních zážitků. Vstup na akci je zdarma.


Hendrick´s barmanské originální hryBarmanské Originální Hry se uskuteční už podruhé. Tentokrát se na ně můžeme těšit v neděli 11. září od 14 hodin. Odpoledne zpestří vybraná barmanská společnost, která si pro své publikum připravila prvotřídní přehlídku svého umění. Navíc odhalí i praktické zákulisí tohoto řemesla. Letem světem se ocitneme zpátky ve 30. letech a zábavný program může začít. Legraci si užijí malí i velcí. Na akci se navíc neplatí žádné vstupné.

To však zdaleka není všechno. V rámci HENDRICK´S BARMANSKÝCH ORIGINÁLNÍCH HER se uskuteční také speciální barmanský turnaj, kterého se zúčastní sto dvacet soutěžících. Své síly v něm porovnají týmy patřičně vymóděných barmanů zastupujících třicet vybraných podniků. Na vlastní oči uvidíte originální „mixologickou soutěž“, ale i netradiční disciplíny typu „skok ve velkých kalhotách“, „běh na lyžích“, „přetahování o hosta“ nebo „fasování od zásobování do police“. Pokud si budete chtít sami vyzkoušet barmanské umění, můžete se zapojit do doprovodné soutěže, ve které můžete vyhrát hodnotné ceny.

Hendrick´s barmanské originální hryA co onen plánovaný návrat do třicátých let? Připomenete si období gramofonových desek, kdy k poslechu hrály bigbandy a parkety praskaly ve švech pod nápory tanečníků. Také nedělní odpoledne bude doprovázeno hudbou v podání kapely Nešlapeto, DJ´s Rockstar a Ultrafino a Endra ze skupiny Mako!Mako. Na programu bude rovněž vystoupení a lá Cabaret, Kankán a Charleston, která představí taneční skupina „Trn v oku“. Do časů dávno minulých nás zavedou „Gangsteři“ během své ukázky, jak dříve vypadala prohibice v Čechách. Nesmíme opomenout ani veselou partu chůdařů, dnes již dobře známou z různých soutěží nebo společenských akcí, jako například „Lávka River Stage“, Long Vehicle Cirkus. Po jejich show bude následovat workshop, na němž si můžete sami vyzkoušet jejich umění.

Doprovodný program HENDRICK´S BARMANSKÝCH ORIGINÁLNÍCH HER přinese řadu zajímavých soutěží pro malé i velké návštěvníky. Rovněž můžete zavítat do kadeřnického koutku, kde vám profesionálové vykouzlí krásný retro účes a bude zde také zábavný prostor pro děti. Nedílnou součástí této akce jsou také charitativní projekty pěti nadací městské části Prahy 7, na jejich konta můžete přispívat u jednotlivých stánků a dílen nebo účastí v dobročinné tombole.

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Hendrick´s Barmanské Originální Hry


 

 

 SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
46 dnů světového skla na Pražském hradě
Děti Ráje pokřtí CD s pohádkami pro děti
Poznejte cirkusové umění zblízka
Program Prague Fashion Weekendu bude pestrý a luxusní

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání