Děti Ráje pokřtí CD s pohádkami pro děti

DĚTI RÁJE ČTOU SVÝM DĚTEM POHÁDKY Z KUNRATICKÉHO LESAPokud patříte mezi fanoušky hitmuzikálu DĚTI RÁJE, pak vezměte své ratolesti nebo známé a vydejte se s nimi o víkendu do Kunratického zámeckého parku. V sobotu 10. září se zde uskuteční akce s názvem BABÍ LÉTO, v rámci které pokřtí představitelé muzikálu Děti Ráje nové CD. To je ale tentokrát věnováno výhradně malým posluchačům. Deska nese název DĚTI RÁJE ČTOU SVÝM DĚTEM POHÁDKY Z KUNRATICKÉHO LESA.


Lukáš Vaculík, Martin Zounar, Sagvan Tofi, Míša Nosková, Bořek Slezáček, Braňo Polák a také Šárka Marková, Michael Foret nebo Petr Poláček se podíleli na novém projektu, který vznikl pod hlavičkou oblíbeného muzikálu Děti Ráje. Tito představitelé a ještě mnoho dalších společně namluvili pohádky spisovatele Arnošta Víta. Ty si už nyní můžete zakoupit na CD nosiči, jenž má tematický název „Děti Ráje čtou svým dětem Pohádky z Kunratického lesa“. O natáčení desky jste si mohli přečíst už v našem článku DĚTI RÁJE BUDOU ČÍST I DĚTEM.

DĚTI RÁJE ČTOU SVÝM DĚTEM POHÁDKY Z KUNRATICKÉHO LESAVětšina zmiňovaných představitelů se osobně zúčastní křtu jejich společného díla. Ten proběhne 10. září v rámci akce Babí léto v Kunratickém zámeckém parku. Po křtu je na programu autogramiáda, která proběhne rovněž za účasti autora knihy Arnošta Víta a také za přítomnosti Venduly Svobodové. Její nadaci Kapka naděje bude věnován zisk z prodeje CD. Režie nahrávky se v tomto případě ujal Jan Jiráň.

A na co dalšího se mohou těšit malí návštěvníci v Kunratickém zámeckém parku? Bez hudby to není ono, proto zdejší prostředí oživí dětské diskotéky, divadelní představení, ale i tombola a mnoho dalších atrakcí, jako například skákací trampolína, nafukovací hrad, malování na obličej, chůze na chůdách, práce na hrnčířském kruhu, ukázky řemesel, lukostřelba nebo skákací pytle. Pořadatelé slibují zajištění akce i v nepříznivém počasí, proto se nebojte vyrazit, pokud by sluníčko zrovna nepřálo. Program začíná úderem 11 hodiny a potrvá až do 18 hodin večer. Vstupné je 70 korun, děti do 3 let mají vstup zdarma.


Kompletní program Babího léta

11:00 DĚTSKÁ DISKOTÉKA
12:00 POHÁDKA " O ČERVENÉ KARKULCE" - Aleš Bílek Divadlo Vysmáto
13:00 DĚTSKÁ DISKOTÉKA
13:30 Křest CD + Autogramiáda - Děti ráje čtou svým dětem Pohádky z kunratického lesa (Lukáš Vaculík, Sagvan Tofi, Martin Zounar, Míša Nosková, Šárka Marková, Bořek Slezáček + autor knihy Arnošt Vít)
14:30 Medley - výběr z muzikálu Děti ráje
15:00 Dětská Tombola
15:30 Z pohádky do pohádky
16:00 Kvak a Žbluňk
16:30 DĚTSKÁ DISKOTÉKA
17:00 Ženská otázka - Klub Uměleckých katastrof pro malé i velké


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Děti Ráje

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Čekají nás skvělé koncerty, křty CD i nový muzikál
CD TIPY: Barvy, pohádky a trůn
Šárka Marková – Děti Ráje jí byly osudově předurčeny
Děti Ráje budou číst i dětem

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání