Zažijte ohňovou show, Pyrofest se blíží

PyrofestÚžasná podívaná a zážitek venku - to není vždy jen divadlo, koncert či jiná podobná akce. Velké oblibě se v poslední době těší různé show, jejichž základem je umění s pyrotechnikou. Pokud jste něco takového ještě nenavštívili, tak v neděli 28. srpna vyrazte do pražské Chuchle.


Město fantazie začíná ve Velké Chuchli již v 11 hodin, což napovídá, že celá akce bude mít i bohatý program. Jak jinak také zakončit se svými dětmi prázdninové období než dnem plným zážitků. Třetí ročník nabídne divákům v odpoledních hodinách různé hry a vyžití. Děti se tu setkají s pohádkovými postavami, jako je Sněhurka, Popelka či Harry Potter. Pro akčnější jedince je tu připravena i řada trenažérů a simulátorů. 

PyrofestChuchle bez koní? Nemyslitelné!
Nebyli bychom ale v Chuchli, kdyby se tudy neproběhlo několik plnokrevníků. Bude jich dokonce mnohem více. V rámci 66. ročníku Saint Leger zde budete moci spatřit závodní koně tzv. klasické Trojkoruny. Rovinný dostih je určen pro tříleté anglické plnokrevníky.

Proletíte se s Mig 21 a zatancujete s 5Angels
Další doprovodnou akcí je hudební program. Mladé slečny roztančí 5Angels, jiné fanynky zase spatří své idoly z Eddie Stoilow. Ti starší se pak mohou těšit na hudební formaci, která spojuje humor s muzikou. Mig 21 v čele s Jiřím Macháčkem vždy zajišťují zábavnou show, jež nenechá nikoho postávat a nudit se. Stejně tak ve vás rozproudí krev i Sto Zvířat, kteří roztančí publikum a dokonale zahřejí na noční podívanou.

PyrofestSvětová pyroshow
Hlavní bod programu se odehraje za pomoci odborníků z Flash Barrandov. A co uvidíte? To nejlepší, co může tuzemská pyroscéna nabídnout. Profesionálové zde totiž předvedou to, čím se prezentovali na Mistrovství světa ohňostrojů v Montrealu. Nabízí se vám tak jedinečná podívaná, kde vás oslní nejen světla a barvy, ale uvidíte i nové trendy a prvky v oblasti pyrotechnických show.

Vstupenky na akci stojí od 250 korun. Místa na tribuně jsou garantována od 18 do 22 hodin, kdy program končí. Lístky si můžete s předstihem koupit již nyní v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream.


Text: Aneta Šimonková
Foto: JVS Group

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Program Prague Fashion Weekendu bude pestrý a luxusní
V říjnu se uskuteční jubilejní 10. koncert královen popu
Unikátní výstava panenek ohromí nejen vášnivé sběratele
Druhý ročník Prague Fashion Weekendu se blíží

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání