High Jump 2011: Ukažte, jak umíte skákat

High Jump 2011Máme tu léto a k němu neodmyslitelně patří teplé sluneční paprsky a koupání v nějaké hezké lokalitě. Toto a mnohem víc vám nabídne tradiční akce High Jump, která již po dvanácté nabídne plno zábavy soustředěné kolem otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody. Na ně se můžete přijet podívat 29. - 30. července do středočeského přírodního lomu ve Hřiměždicích.


High Jump 2011High Jump poskytuje závodníkům absolutní volnost ve výběru skoků a dává jim možnost naprosté improvizace při jejich provedení. Soutěžit se bude v disciplínách Houpačka, 12m a 16m. Z těchto kategorií vzejde 10 finalistů, kteří se před zraky všech zúčastněných pokusí předvést co nejlepší skok do vody.

I když High Jump vznikl za účelem mistrovství ve skocích do vody,  byla by škoda nevyužít lokality i k ostatním aktivitám v čele s hudebním doprovodem  a stát se tak regulérním letním festivalem. V pátek se můžete ve večerních hodinách pobavit s kapelami jako Pipes and Pints, Fast Food Orchestra nebo punkovými Plexis, kteří by zde rádi pokřtili své nové CD. Druhý večer si nechte hrát třeba od Notes From Prague, Navigators či Skyline. Hlavním hudebním hřebem tohoto dne však bude špička světového reggae Macka B i se svojí živou kapelou.

High Jump 2011Mokrý festival má pro vás také připravené velice atraktivní doprovodné programy. Komu by totiž nestačily klasické skoky, může se nechat strhnout přehlídkou Splashdivingu – nejšílenějších skoků do vody s cílem udělat co největší vodní gejzír. Dalším programem, jímž se návštěvník může pobavit, jsou otevřené závody v pádlování na opravdových surfech či možnost vyzkoušení o trochu náročnějšího Stand Up Paddleboardu. Na zadní louce v areálu lomu bude probíhat motokros freestyle v podání šílenců z partičky 50ROCKS. Něžnější návštěvnice se mohou přihlásit do soutěže CZC Highjump Babe, čili soutěže o největší kočku těchto vodních radovánek.

Pokud jste se nechali upoutat letošní nabídkou High Jumpu 2011, zmíněný přírodní lom najdete ve Středočeském kraji mezi Příbramí a Sedlčany. Vstupné vás vyjde v předprodejní síti Ticketstream na 410 Kč, na místě to pak bude za 500 Kč. Za parkovné a camping připlatíte další stokorunu. Děti do patnácti let mají vstup zcela zdarma, avšak s doprovodem rodičů a na vlastní riziko. Vstup zdarma mají také držitelé průkazů ZTP (i s asistentem).


Video upoutávka na letošní ročník High Jumpu.

 Text: Petr Míčko
Foto: High Jump

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Mystic SK8 Cup 2011: Napínavý závod o 30 tisíc dolarů
Luminárium - Hra světel, která vás okouzlí
Hip Hop Jam láká dalšími novinkami
Hurá na festival: Čtyři dny a jeden Palacký

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání