Co můžeme zažít ve Žlutých lázních v červenci?

Žluté lázněAčkoli to zrovna venku nevypadá na teplé letní dny, zajisté uvítáte další příležitost, kam vyrazit za zábavou. Dnes jsme se zaměřili na Žluté lázně v Praze, abychom zjistili, jaký program si pro nás na aktuální měsíc připravili. Večery s DJ´s a různými hudebními styly, vystoupení živých kapel nebo speciální akce jako Icando Cup Den Vltavy či zábavní show Na ležáka.


Zaktivujte na maximum své schopnosti
Ve čtvrtek 7. července se uskuteční Icando Cup Den Vltavy 2011 aneb pátý ročník Mezinárodního dne Aktivace lidských schopností. Výtěžek z akce bude stejně jako v předchozích letech putovat do pražské Motolské nemocnice. Pro přítomné bude připraven bohatý sportovní a zábavní program a soutěže o hodnotné ceny v celkové výši až 200 tisíc korun. A v čem se bude soutěžit? Na výběr je plážový volejbal, pétanque, stolní tenis, šachy, plážový fotbal a běh přes Trubačovu lávku. Rovněž můžete využít i speciální služby jako masáž zad a šíje, Oxy bar, kadeřnictví a další zpestření. Akce začíná v 11 hodin, moderovat ji bude Pavel Cejnar. Podrobný program dne najdete ZDE.

K poslechu a tanci zahrají DJ´s
Žluté lázněPokud máte chuť vyrazit na drink nebo se dobře bavit s přáteli celou noc, třeba vám přijde vhod některý z hudebních programů zdejších DJ´s. V pátek 8. července se v Lázních rozjedou hned dvě taneční párty. V Beach baru se rozehrají rytmy reggaetonu, r´n´b a karibské muziky s DJ Belizem a to už od 17 hodin. Prostor Tančírny o tři hodiny později obsadí DJ Leemac, nejnovější člen agentury Tvujdj.cz. Ten se postará o hudbu od osmdesátých let po současný styl. O pořádně nabitý večer se 16. 7. zasadí showman DJ Tomáš Kadlec se svými hity z minulosti i současnosti. Pokud máte raději house, neměli byste v Tančírně chybět 23. července, kdy se za mixážním pultem objeví DJ Styx. Všechny tyto akce jsou přístupné zdarma.

Máte-li však po krk obyčejných mejdanů, které se od sebe ničím zas tak neliší, můžete vyzkoušet video diskotéku nebo karaoke párty. V pátek 15. 7. se v Tančírně sejdou všichni, kteří mají rádi karaoke. Ať už máte zlato v hrdle nebo jste úplný amatér, můžete předvést svůj um a zazpívat některou z populárních písní. Ty mají pouze hudební základ, hlas známého interpreta bude zaměněn za váš. A nebojte, pokud byste náhodou zapomněli slova, animace na obrazovce či plátně vám napoví. O týden později se na stejném místě rozjede video diskotéka v čele s DJ Michalem Pácaltem, který je známý svým talentem rozhýbat všechny přítomné. Na karaoke party je vstup zdarma, na video diskotéku se platí areálové vstupné.

Žluté lázněDo Žlutých lázní však zavítají i živé kapely. V neděli 17. července to od pěti hodin rozbalí skupina Repete hrající oldies, bigbeat a popovou hudbu. O týden později je na pódiu vystřídá Fiakr, akustické hudební těleso aneb spolek emeritních pražských umělců, kteří se zaměřují na staročeské písničky. Poslední červencový den naladí své nástroje Frajeři z galérky. Ti budou prezentovat český folklór, především pak staropražské písně a kuplety. Mají však svůj jedinečný a nezaměnitelný styl, kterým se odlišují od ostatních souborů, a díky němuž oslovují různé věkové kategorie posluchačů. Na koncerty se nevybírá vstupné.

Načerpejte energii se zumbou
Už jste někdy vyzkoušeli lekce zumby? Divoký, živelný tanec plný energie prozáří váš den. Ať už se chystáte tento styl teprve objevovat nebo jste jeho kouzlu už dávno propadli, dorazte 23. července na Sportoviště, kde bude mít lektorka Monika dvouhodinovku Zumby pod širým nebem. Lekce stojí 150 korun, začíná v 17 hodin.

Ve Žlutých lázních bude pořádně veselo
Patří mezi vaše oblíbené pořady show „Na stojáka“? Pak vám můžeme doporučit speciální program „Na ležáka aneb to nejlepší z Na stojáka“. Společenský večer se uskuteční 27. července od 19 hodin v Tančírně. Nejlepší scény z komediální show, vychlazené drinky a příjemná atmosféra. Co víc si přát? Základní vstupné je v ceně 150 korun, členové Klubu Žluté lázně mohou uplatnit slevu, jejich lístky tak budou stát 80 Kč.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Žluté lázně
 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání