Žluté lázně v sobotu vstoupí do 101. sezony

Žluté lázněPražský areál Žluté lázně v Podolí připravil na 101. sezonu řadu pohybových, zábavních, sportovních i kulturních aktivit. Oficiálně začne nový ročník v sobotu 30. dubna, kde v bohatém programu zazpívá jako hlavní hvězda písničkář Xindl X. Vstupné bude v ten den pro všechny zdarma. Na zajímavé akce se však mohou návštěvníci těšit také po zbytek jara a celé léto.


„Letos jsme koncept pojali jako sportovně-relaxační prostředí aktivit. Areál už je skoro připraven na nadcházející sezonu. Péče o něj je nákladná, takže jsme byli nuceni vstupné zachovat, připravili jsme ale pro pravidelné návštěvníky výhodné permanentky,“ řekl na předsezonní tiskové konferenci Lukáš Neuber, výkonný ředitel společnosti Taiko, která je provozovatelem Žlutých lázní.

Žluté lázněZatímco běžné vstupné bude ve výši 80 Kč a zlevněné za 40 korun, permanentku lze pořídit za 500 korun a zlevněnou za polovinu. Míň bude stát také pronájem kurtů na plážový volejbal, kdy zájemci zaplatí od 9 do 14 hodin jen 100 Kč, od 14 do 17 pak 200 korun. Provozovatelé areálu tentokrát připravili také řadu dalších možností, jak ve Žlutých lázních trávit volný čas. Kromě běžných sportů, jako je plážový vojelbal, nohejbal, stolní tenis či kolečkové brusle, si budou moci zájemci nově vypůjčit zdarma také koloběžky, indoboard, longboard nebo segway.

Nabídka sportovních aktivit je vskutku široká. Dvakrát týdně zde budou probíhat lekce Zumby a každou sobotu pak navíc Bootcamp. Navíc můžete využít i nabídky masáží. Nudit se nebudou ani návštěvníci, kteří si chtějí hlavně odpočinout, případně něco popít v Beach baru, Modrém baru či v pivnici Tančírna. V těchto prostorách totiž budou probíhat zábavné nebo hudební večery, takže si každý jistě přijde na své.

Žluté lázněTři velké kulturní zážitky si může v průběhu sezony vychutnat skutečně kdokoli. Už v sobotu se během programu, který začne ve 14 hodin, představí již zmíněný Xindl X. Ve čtvrtek 26. května na louce zahrají Monkey Business a jako bonbonek pak 1. září skupina Čechomor se speciálním hostem Gerrym Leonardem.

Rodiče malých dětí budou ve Žlutých lázních nadšeni z Dětského koutku, ale také z příměstských táborů, kde budou moci svou ratolest nechat od 1. 7. do 31. 8., a to každý všední den od 8 do 19 hodin. Vyškolený personál se o děti po celý den postará. Takový luxus vyjde na 500 korun za den na jedno dítě.


Text: Pavel Urban
Foto: Žluté lázně (archiv)


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Kam vyrazit na čarodějnice?
Léto končí v uvolněném stylu
Tonya z Monkey Business - Co děláš, musíš milovat
Monkey Business dali svým fanouškům ten nejhezčí dárek

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání