Barování se Sandrou Novákovou tentokrát v Lucerně

BarováníZábavní a improvizační pořad Barování se koná v Praze už pět let. Tentokrát se z tradičních prostor Malostranské besedy přesune herečka Sandra Nováková se svými hosty do Velkého sálu Lucerny, kde v benefičním vydání přivítá během úterního večera 19. dubna pětačtyřicet známých osobností. Výtěžek z akce poputuje na konto Nadace Naše dítě.


Původně bylo "Barování" skromný projekt a první vydání v A studiu Rubín vidělo sto diváků. Pak ale začalo o pořad projevovat zájem stále více lidí a představení se muselo stěhovat do Galerie a Café Carpe Diem. Později dokonce do Malostranské besedy, kde se koná dodnes. Vstupenky na tuto akci je velmi těžké sehnat, proto mnoho fanoušků uvítalo, že v úterý 19. dubna vystoupí Sandra Nováková ve Velkém sále pražské Lucerny.

BarováníÚčast na této benefici přislíbila celá řada známých osobností. Například zpěváci a herci Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Tomáš Klus, zpěvák Michal Hrůza, zpěvačka Lucie Šoralová, herečka a moderátorka Jitka Čvančarová, herečka Kristýna Leichtová, zpěvák a tanečník Ben Cristovao, herec a hudebník Ondřej Brzobohatý, kouzelník Richard Nedvěd, mim Boris Hybner, textař Michal Horáček či finalistka reality show Česko Slovensko má Talent Dominika Hašková. Celkově by se mělo na pódiu vystřídat až 150 účinkujících.

Celý program začne v 19 hodin, vstupenky můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketpro za 250 korun. Večerem bude provázet Filip Rajmont a kompletní výtěžek z akce poputuje na konto Nadace Naše dítě.


Text: Pavel Urban
Foto: Agentura Hera

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání