Únor přináší vystoupení na hranici lidských možností

kulturní servis pulsJaké významné a zajímavé kulturní události nás čekají v novém měsíci? Naše tipy jsou tentokrát nabité rozmanitými akcemi – hudební show The Australian Pink Floyd, pokračování úspěšného mezinárodního festivalu Cirkus Cirkus, karnevalové řádění, další z koncertů pod taktovkou Benátské noci nebo Cirque de Glace. Představení, které bruslí na hraně lidských možností.

 
The Australian Pink FloydMěsíc zahájí The Australian Pink Floyd Show
Akce, která u nás slavila velké úspěchy, se znovu vrací na českou scénu. Nové turné The Australian Pink Floyd Show slibuje nové unikátní ozvučení, 3D vizualizace v kino kvalitě, nové animace, typické floydovské lasery i nevídané osvětlení. Každý z účastníků dostane 3D polarizační brýle, aby si mohl vychutnat svůj jedinečný zážitek na maximum. Skupina tak povznáší legendární Pink Floydy na zcela novou úroveň. Jejich turné „Greates Hits Wourld Tour 2011“ má být největším a nejúžasnějším tributem Pink Floydů všech dob. Patříte-li mezi jejich fanoušky, určitě si nenechte toto jedinečné dvou a půl hodinové vystoupení ujít. V úterý 1. února navštíví pražskou Tesla Arenu. Vstupenky jsou v prodeji od 790 do 1.790 korun.Cirque de Glace – revue, která vám zmrazí dech
Cirque de GlaceItalský tanečník a choreograf Giuseppe Arena se vypracoval od baletního sólisty na trenéra Ruské národní krasobruslařské asociace. Své svěřence dovedl opakovaně na stupně olympijských vítězů, jak v soutěžích pro jednotlivce, tak i pro páry. Byl tedy zcela jasným kandidátem pro zorganizování show Cirque de Glace, která je speciálně připravená pro Českou republiku. Uvidíte krásné kostýmy, velkolepé projekce, prvotřídní krasobruslařské obsazení v podání ruských umělců a zajímavý koncept celého večera – příběh o zrození Země. Jednotlivé živly a bájné bytosti z počátku věků plné energie a síly. Samozřejmě však musí dojít i na souboje o moc a postavení, či na láskyplná splynutí. Celkovou atmosféru dokreslí jedinečný bubeník z Anglie, který bude na své nástroje hrát přímo na scéně. Turné Cirque de Glace začíná 8. února v ČEZ Aréně Pardubice a končí 18. února v Karlových Varech. Mezitím se zastaví také v Liberci, Praze, Brně, Ostravě a Zlíně. V předprodejní síti Tickepro naleznete konkrétní termíny pro daná města, vstupenky si můžete zakoupit buď na stání, nebo k sezení.Chceš vidět Panjabi MC a vyhrát 25 000 korun?

Carnival Fest

Pak neváhej, sežeň si masku a vydejte se na největší karneval v Praze – Carnival Fest v klubu SaSaZu. Osvoboďte se na chvíli od denních starostí a stresu. Probuďte svého kreativního ducha, přijďte v kostýmu a zúčastněte se soutěže o nejlepší a nejbláznivější masku večera. Vítěz získá krásných 25 000 korun. Navíc zde živě zahraje známý Panjabi MC, který představí své aktuální hity, ale samozřejmě naladí i své staré známé pecky. O další hudební vystoupení se postarají DJ´s Belize a Josh známí z akce Bloody Sexy Halloween 2009/2010. Batukatum se postarají o divokou show brazilských bubnů, nebudou chybět ani sexy brazilské karnevalové tanečnice a videoprojekce v podání VJ Martina. Párty se koná 18. února od 22 hodin, vstupenky se prodávají ve třech kategoriích – VIP za 409 Kč, klasické po 209 korunách a pro držitele ISIC karet jsou speciálně za 159 Kč.

 


Cirkus Cirkus Festival znovu na scéně

Cirkus Cirkus Festival 2011V období 16. – 20. února se bude na pražské pláni Hagibor konat druhý ročník úspěšného mezinárodního festivalu cirkusového umění Cirkus Cirkus Festival 2011. Čeká vás zbrusu nový program plný akce, humoru i napětí. Jeden z největších vyhřívaných stanů v Evropě představí třináct soutěžících, kteří budou bojovat nejen o vítězství, ale i o vaši přízeň.  Toho nejlepšího z nejlepších vybere odborná a VIP porota složená z populárních osobností a agentů různých světových cirkusů. Kdo se asi stane vítězem festivalu Cirkus Cirkus? Konečné vyhlášení výsledků proběhne v sobotu 19. února. Budou se však udílet i další ocenění, jako například Cena diváků, Cena novinářů, Cena za celoživotní přínos českému cirkusovému umění nebo dokonce Cena prezidenta festivalu. Lístky zakoupíte v předprodejních sítích Tickeptro a Ticketportal v cenových relacích od 450 do 790 korun. Více informací naleznete na internetových stránkách www.cirkusfestival.cz.

 


Děda Mládek Illegal Band
Děda Mládek Illegal Band připomene blížící se Benátskou noc
Další z připravovaných pražských koncertů, které se konají v rámci letního festivalu Benátská noc, se odehraje v úterý 22. února v pražském klubu Hard Rock Café. Organizátoři zahájili předfestivalové zahřívací kolo již v lednu, koncertem skupiny Eddie Stoilow. Nyní je vystřídá kapela Děda Mládek Illegal Band. Pokud se chcete přijít potěšit s českou partou u piva a užít si dobré písničky, kupte si už nyní vstupenku v síti Ticketportal. Zde také seženete za výhodnou cenu vstupenku na celý festival Benátská noc pořádaný v termínu 29. července – 1. srpna tohoto roku.
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky akcí


 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání