AAA Auto zve na Dětský den v Praze, Brně a Ostravě

kulturní servis pulsPobočky skupiny AAA Auto v Praze, Brně a Ostravě budou v neděli 5. června patřit zejména dětem, pro které je v rámci Dětského dne připraven bohatý program. Akce bude probíhat od 13:00 do 18:00 a děti se mohou těšit například na dětskou diskotéku, klauna, žonglérský workshop či balónkovou dílnu. Na pražské pobočce se na vás budou těšit také Mahulena Bočanová, Václav Vydra, Veronika Žilková a Jana Paulová.


Bezpečnost na silnicích je hlavním tématem posledních několika let a není tak překvapením, že rodiny s malými dětmi při výběru svého dalšího vozu řeší právě bezpečnost, pohodlí a velikost zavazadlového prostoru. Období před letními prázdninami je nejběžnější pro výběr rodinného vozu, proto společnost AAA AUTO připravila pro své zákazníky na neděli 5. června na pobočkách zábavná odpoledne pro děti.

„Dnešní den patří jen dětem, a protože sama dobře vím, že právě ony jsou v rodině to nejdůležitější, připravili jsme po loňském pozitivním ohlasu na našich pobočkách den plný zábavy nejen pro nejmenší i letos,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová.

kulturní servis puls

Kromě autogramiády známých herců, jako jsou Václav Vydra, Jana Paulová, Mahulena Bočanová nebo Veronika Žilková, se mohou děti těšit na pohádku s minikoni, dětskou diskotéku, klauna nebo žongléry. Dětský den letos proběhne nejen v Praze, ale i v Brně a Ostravě.

„Rodiče dbají ve zvýšené míře hlavně na bezpečnost, proto také nejčastěji volí bytelné vozy typu kombi, MPV a SUV. Čím dál tím více hledají ve vozech tzv. ISOFIX, který byl vyvinutý výrobci automobilů pro zvýšení bezpečnosti, a jde ruku v ruce se zvýšenou poptávkou po kvalitních autosedačkách,“ doplnila Karolína Topolová. Podle statistik největšího prodejce ojetých automobilů AAA AUTO patří mezi nejprodávanější značky Škoda s modely Octavia a Fabia, dále Volkswagen Passat nebo Ford Focus a Mondeo.

Ze zkušenosti prodejců vyplývá, že mnohdy s sebou rodiče berou děti cíleně, aby jim vůz v podstatě schválily. „Mám doma naštěstí dceru, která auta příliš neřeší, ale ráda se vždy připoutá na místě spolujezdce v garáži a jako kroutí volantem v mém nebo manželově voze. Mám ale kamarádku, která řešila velké zklamání u syna, když si u nás vybrala červený vůz a syn při pohledu na něj uronil slzu, že ho musí vrátit, protože se neleskne a není modré,“ zakončila Topolová. Nejoblíbenější barvou u rodinných vozů je šedá, černá a modrá.

 


Text: Markéta Lidinská
Foto: AAA Auto

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání