Reebok Yoga Sensation: Zažijte svátek jógy v Praze

reebok cvičeníPražská O2 aréna se promění v místo klidu a relaxace. V neděli 25. 5. 2014 se zde uskuteční první ročník největšího festivalu jógy ve střední Evropě – REEBOK YOGA SENSATION.


V rámci festivalu REEBOK YOGA SENSATION se sejdou jógoví nadšenci od začátečníků až po ty nejzkušenější. Dva tisíce návštěvníků si na hlavní stagi a ve třech malých sálech zacvičí s těmi nejlepšími lektory. Ti povedou zhruba tříhodinový happening se živou hudbou, v rámci něhož se návštěvníci společně uvolní při pozdravu slunce a bude následovat LesMills Body Balance, Black Light jóga a meditace za doprovodu symfonie Vltava Bedřicha Smetany.

Moderátorka Lejla Abbasová účastníky postupně provede celým dnem. Představí například duo Ogor se silovou akrobacií, seskupení Vertigo s ladnější verzí akrobacie na stuhách nebo tanečníky JAD DC pod taktovkou Angeé Svobodové.

Co se týká hudby, těšit se můžete na performery různých stylů, jako je multi-instrumentalista Tomáš Reindl, mladá violonchelistka Terezie Kovalová nebo Emil & Jakub z kapely Noisy Pots. Neobvyklé náladě pomůžou i nezvyklé hudební nástroje jako japonská bambusová flétna Vlastislava Matouška a esraj pocházející z Indie, na který zahraje Elena Kubíčková. Atmosféru Black Light jógy dotvoří hrou na klavír a violu DUO Petr & Veronika.

Na samotném projektu se podílí celá řada talentovaných osobností jako například Michal Šupák (skladatel, pianista a bývalý člen skupiny Charlie Straight), který má na starosti hudební dramaturgii. Nebo tvůrce kreativního konceptu, známý choreograf a režisér Yemi A.D.: „Pro zvýraznění nového trendu ‘URBAN YOGY’ jsme zvolili propojení kultury a stylu velkoměsta s prvky živé hudby a tance. V hale O2 Arény navodíme atmosféru městských ulic a parků pomocí obřích dekorací.“

Pocit při cvičení jógy nebo tance za doprovodu živé hudby bude pro účastníky nezapomenutelným zážitkem. Více informací na www.o2arena.cz

 

 

reebok cvičení


Text: Dagmar Hard
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání