Lord of the Dance připravují nové turné na rok 2014

lord of the danceMýtus, kouzlo, zážitek. Tak by se dalo charakterizovat taneční představení Lord of the Dance, které slaví úspěchy po celém světě již neuvěřitelnou šestnáctou sezónu. V dubnu 2003, při prvním uvedení v ČR, soubor dvakrát po sobě beznadějně vyprodal pražskou T-Mobile Arénu, v letech 2004 a 2005 následovala veleúspěšná turné po celé republice. Po krátké pauze se soubor vrátil v roce 2008 a od té doby znovu plní české a slovenské arény.


Představení u nás dosud zhlédlo přes 400 tisíc diváků. V roce 2012 doznala show značných změn - nové kostýmy, choreografie, vylepšení scény, nová světla, LED projekce. Co se nezměnilo, je ale fantastický příběh Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně, precizní taneční výkony desítek tanečníků v sólových výstupech i nezaměnitelných tanečních formacích, které proslavily irský tanec po celém světě.

Tajemství mimořádného úspěchu show Lord of the Dance spočívá do velké míry též v tom, že oslovuje široké publikum bez ohledu na věk, pohlaví nebo kulturní zázemí. Díky této nadčasové, univerzální přitažlivosti se Lord of the Dance zařadili mezi živoucí legendy, zázraky moderního světa.

 

lord of the dance


Velké turné po sportovních halách českých měst se uskuteční od 23. února do 1. března 2014. Vstupenky lze zakoupit v předprodejních sítích Sazka ticket, Ticketportal, Ticketpro, Ticket Art a Ticketstream. Více informací o souboru a představení naleznete na oficiálních stránkách Lord of the Dance www.lordofthedance.cz.

Termíny představení v rámci turné 2014

  • 23. 2. Brno - Kajot Aréna
  • 24. 2. Ostrava - ČEZ Arena
  • 26. 2. Liberec - Tip Sport Arena
  • 27. 2. České Budějovice - Budvar Arena
  • 28. 2. Karlovy Vary - KV Arena
  • 1. 3. Praha - O2 Arena

 


Text: Otiz
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání