Ďábelské Kočky rozdmýchají kotle v Pekelné kuchyni

Pekelná kuchyně travesti skupina Kočky
Toužíte vidět něco nevšedního, zajímavého, odvážného i šokujícího? Pak byste měli zaručeně navštívit premiéru show „Pekelná kuchyně“, kterou si pro vás připravila travesti skupina Kočky. Zažijte představení, na které jen tak nezapomenete! Velký večer nastane už 15. září v Divadle Hybernia. Na co se můžeme těšit?

 

Pekelná kuchyně travesti skupina KočkyJedna z nejžádanějších travesti skupin Kočky se dlouhou dobu věnovala přípravám své nové show „Pekelná kuchyně“. Tou chtějí poukázat na divoký svět showbyznysu, ve kterém není nic zadarmo, a téměř každý v něm propadne peklu. Hlavní čtveřice tvořící skupinu Kočky – Cathrin Magic, Gina Adriana, Kelly Ferarri a nově Pity, si na pomoc pozvala ještě další 2 umělkyně, s nimiž se rozhodla připravit velkolepou show. Všichni tvrdě trénovali choreografii, udržovali se ve svěží formě, připravovali nové kostýmy, a dokonce si nechali vyrobit vlastní scénu, kterou si budou na svém velkém turné vozit s sebou. „Holky“ se totiž rozhodli, že vše pojmou ve velkém stylu.

 

Jejich první představení se koná ve středu 15. září v Divadla Hybernia. Během večera diváci uvidí šest různých prostředí a setkají se s 22 populárními osobnostmi. Na své si přijdou milovníci české klasiky. Nebude chybět usměvavá Hana Zagorová, či bulvárem stíhaná Iveta Bartošová, ale ani oblíbené zpěvačky Lucie Bílá a Lucie Vondráčková. Kdo se za námi přijede podívat ze zahraničí? Krasavice Kylie Minogue, nestárnoucí Tina Turner, nebo nezaměnitelná Lady Gaga. Samozřejmě nebude chybět ani dívčí idol – panenka Barbie a na své si přijdou také fanoušci zesnulého krále popu Michaela Jacksona. Stále se tvrdí, že je mezi námi, tak proč by se nemohl objevit zrovna v pražském divadle?Pekelná kuchyně travesti skupina KočkyNechte se Kočkami překvapit. Dokážou vám, že travesti show nepatří jen do kabaretních barů nebo do malých klubů. Mají profesionální přístup, dlouholeté zkušenosti a do svého vystoupení dávají vše. Pro každou imitovanou osobu mají originální paruku i kostým, nic nesmí být během večera použito víckrát. Sází na jistotu - učí se grimasy imitovaných osobností, jak se líčí, i co přesně nosí za oblečení. Tato zábava však patří pouze na jeviště, v soukromí se nemalují, no a v sukni je také nepotkáte. Jejich vystoupení je směsicí typických travesti hitů a nejrůznějších tanečních vystoupení, které diváka příjemně pobaví a obohatí tak celkový dojem.
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: skupina Kočky
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání