Do České republiky zavítá proslulý Čínský národní cirkus

Čínský národní cirkusNejlepší světoví akrobaté se opět vydávají na turné po Evropě, aby předvedli své kvality a dovednosti. Právem se o nich traduje, že jejich show patří mezi nejlepší cirkusová vystoupení, jaká lze ve světě vidět. Čínský národní cirkus zavítal do Česka poprvé loni s programem Hedvábná stezka. Umělci předvedli ohromující výkony, za něž sklidili od publika nadšené ovace. V roce 2013 přijíždí znovu, tentokrát s 6 představeními s názvem FENG SHUI Životní harmonie.


Zní to lákavě? Ano! Tuhle show by si neměl nikdo nechat ujít. Pobavíte se, odreagujete a budete mít jedinečný zážitek ze setkání s čínskou kulturou. Cirkus v rámci turné zavítá do Brna, Pardubic, Ostravy, Prahy, Ústí nad Labem a jedno představení je na programu dokonce i na Slovensku.

Na rozdíl od jiných velkolepých podívaných, které jsou z jiných koutů světa, je u Čínského národního cirkusu velké plus, že je program v češtině. Umělcům velmi záleží na tom, aby své poselství mohli předat všem a to nejen skrz akrobatické kousky, které jsou často na hranici lidských možností, ale také formou poutavého příběhu doplněného originální hudbou.

Čínský národní cirkus


Čínský národní cirkus vychází z dlouhé tradice staré přes 2 tisíce let. Díky znalostem předávaným z generace na generaci se zdokonalovali, vymýšleli nové formy vystoupení a objevovali, jak nejlépe okouzlit své publikum. Letošní show bude stejně strhující jako loňská Hedvábná cesta. Můžete vidět akrobaty imunní vůči čepelím dýk, hadí muže a ženy, salta, kouzla, „Chiao Ti“ reprezentující zápasení, simulaci zvířecích pohybů v bojových tancích a mnohem více.

Vstupenky na představení Čínského národního cirkusu lze zakoupit exkluzivně v prodejní síti Ticket Art včetně všech poboček cestovní kanceláře Čedok. Lístky jsou k dispozici v různých cenových relacích od 390 do 990 korun.


Termíny představení v České republice

  • 19. 3. 2013 – BRNO, Hala Vodova
  • 21. 3. 2013 – PARDUBICE, ČEZ ARÉNA
  • 22. 3. 2013 – OSTRAVA, ČEZ ARÉNA
  • 23. 3. 2013 – PRAHA, Kongresové centrum
  • 23. 3. 2013 – PRAHA, Kongresové centrum
  • 24. 3. 2013 – ÚSTÍ NAD LABEM, Zimní stadion


Termíny představení na Slovensku

  • 20. 3. 2013 – BRATISLAVA, Aegon Aréna NTCText: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání