Cirque du Soleil vzdají hold Michaelu Jacksonovi

cirque du soleilPražská O2 arena přivítá mezinárodní uměleckou skupinu Cirque du Soleil. Pouze dvě jedinečné show Michael Jackson Immortal se uskuteční 8. a 9. února od 20 hodin. Převážně taneční a akrobatická podívaná zaujme nejen fanoušky nesmrtelného Michaela Jacksona, ale především všechny příznivce tance, moderního cirkusu a neuvěřitelných kreací.


Spojením vášně, intenzity a fantazie docílila skupina jedinečné show. Michael Jackson Immortal utváří zcela unikátní svět za pomoci dokonalých vizuálních efektů a celoživotního díla Krále popu. V remixu, který bude provázet večerem, nalezneme jeho největší hity. Pouze pro tyto dva večery se do Prahy sjedou ti nejlepší z celého světa. Představí se vám více než 60 tanečníků, akrobatů a hudebníků.

Skupina Cirque du Soleil začínala již v osmdesátých letech minulého století. Tehdy měla celkem pouhých 20 streetových tanečníků.  Během pár let se dostala mezi špičky tanečního showbyznysu a dnes může nabídnout přes více než 5000 artistů téměř z celého světa.

Scénáristou a režisérem této projekce se nestal nikdo jiný než Jamie King. V devadesátých letech byl jedním z tanečníků, kteří doprovázeli Michaela Jacksona na jeho Dangerous World Tour. King dále spolupracoval s osobnostmi jako Madonna, Marc Anthony, Britney Spears nebo Jennifer Lopez.

 

cirque du soleil


Jedinečný večer se ponese ve jménu Krále popu, který svou inspiraci nacházel především v emocích. Svou neutuchající lásku k hudbě přenesl do světa tance, kouzel a také pohádek. Jedna z největších osobností popu minulého století i posmrtně zůstává mezi prvními v žebříčku nejprodávanějších alb všech dob.

Vstupenky na tuto jedinečnou akci jsou k dostání ve čtyřech kategoriích. Ceny se pohybují od 1 490 Kč do 2 390 Kč za osobu. Lze je zakoupit ve všech sběrnách Sazka nebo online na stránka sázkové kanceláře www.sazkaticket.cz.

Podrobné informace nejen o představení Michael Jackson Immortal World Tour, ale především o celé legendární formaci tanečníků, akrobatistů a hudebníků Cirque du Soleil naleznete na stránkách O2 areny www.o2arena.cz nebo na oficiálních stránkách skupiny www.cirquedusoleil.com.

Milovníci popu a tance by si tuto akci rozhodně neměli nechat ujít. Cirque du Soleil vystoupili už ve více než 300 městech na celém světě a rozpohybovali miliony diváků. Text: Kristýna Kubišová
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání