Podpořte neziskovou organizaci Splněné dětské přání, dostanete krásný dárek!

splněné dětské přáníSplněné dětské přání plní handicapovaným a nemocným dětem jejich kulturní sny, a zároveň pomáhá rodinám ve znovu začleňování do společnosti. Pokud chcete její úsilí podpořit a přidat ruku k dílu, můžete pomoci dobrovolným finančním darem. Ti, kteří by za svůj příspěvek chtěli něco získat, mohou vybírat z nové kolekce dárkových předmětů.


S ručně vyráběnými panenkami různých velikostí od Splněného dětského přání, jste se možná již někdy setkali, nebo jste o nich alespoň zaslechli. Organizátorky se jejich prostřednictvím snaží neziskovou organizaci dostat do povědomí, což se jim dobře daří i díky mnoha obdarovaným rodinám s handicapovanými či nemocnými dětmi, o jejichž životních příbězích vypráví ve vydávaných článcích.

Dárkové předměty aneb vybrat si může každý

Za finanční dar ve výši 100 korun získá dárce růžovou nebo fialovou tašku, kterou může použít pro běžné nákupy, na výlet do přírody nebo k vodě. Fantazii se meze nekladou.

Ručně vyráběné srdíčko pro štěstí nabízí Splněné dětské přání v mnoha barevných variantách a s různými motivy. Tento dárkový předmět v hodnotě 150 korun můžete darovat svým blízkým pro štěstí, využít je jako jehelníček, dekoraci do auta či pokoje. Vyrábí se z bavlny a vatelínu ve velikosti 12 x 12 centimetrů.

Ocenili byste úložnou taštičku na drobné věci, hygienické potřeby, kosmetiku, či třeba pastelky? Pak by vám mohlo přijít vhod růžové pouzdro, které je opatřeno zipem, aby z něj nic nevypadlo. Tento dárkový předmět můžete získat za finanční dar 200 korun.

Jezdíte rádi na výlety, nebo trávíte hodně času cestováním, které je pro vaše ratolesti únavné? Pohodlí za každé situace si můžete zajistit s cestovním polštářkem pod hlavu. Díky skladnosti ho můžete dát do jakékoli tašky a v případě potřeby ho během chvíle nafouknete. Povrch je hebký a velmi příjemný, uklidní i ty nejmenší raubíře. Polštářek je v hodnotě 250 korun.

Pokud nám chcete Splněné dětské přání podpořit finančním darem 300 korun, získáte jako poděkování ručně vyráběného malého Andílka pro štěstí o velikosti 25 centimetrů. Můžete ho využít jako milý dárek, dekoraci i pro děti na hraní, je velmi skladný, a díky tomu se vejde snadno do každé kabelky. Výrobek je zhotovený z bavlny, vatelínu a vlny.

Patříte mezi fanoušky neziskové organizace a chcete o ní říci ostatním? Tričko Splněného dětského přání to řekne za vás! Každé z dětí, kterému byl splněn jeho sen, takové od organizátorek dostalo. Pokud chcete upozornit na tento unikátní projekt, tričko s motivem je skvělou variantou. Hodnota tohoto dárkového předmětu je 350 korun.

Preferujete-li ručně šité výrobky, pak vás jistě zaujme další typ panenky – Mazlík do postýlky, kterého můžete získat za finanční dar 400 korun. Panáček je vhodný pro děti od jednoho roku, je lehký a dobře skladný - pohodlně se vejde mamince i do kabelky. Včetně čepičky má panenka zhruba 60 centimetrů, je vyrobená z bavlny a vatelínu. Splněné dětské přání opět nabízí různé barevné varianty a typy, pro holčičky i kluky.

Rozhodnete-li se darovat neziskové organizaci 500 korun, obdržíte ručně vyráběného velkého Andílka pro štěstí. Velikost panenky je 55 centimetrů a je vyrobená z vlny, bavlny a vatelínu. Splněné dětské přání ji nabízí ve žlutém, fialovém a růžovém provedení.

Všechny dárkové předměty si můžete prohlédnout v galerii níže. Finančním darem přispějete na realizaci dalších kol a splněných přání. Svou objednávku pošlete Martině Šmejkalové ze Splněného dětského přání na e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Text: Kristýna Šmejkalová; Martina Šmejkalová
Foto: Splněné dětské přání

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání