Splněné dětské přání: Čím odměnit děti za vysvědčení? Máme tip na exkluzivní dárky!

vysvedceniŠkolní rok se pomalu blíží ke svému konci, na dveře klepe horké léto a s ním i spousta zážitků. Nejdříve však děti přinesou domů vysvědčení s hodnocením, jak se jim stávající školní rok dařilo. Někdo má ještě co vylepšovat, jiní zazáří se skvělými výsledky. Ať tak nebo tak, potěšte své děti za jejich snahu. Máme pro vás tip na hezký dárek, který zaručeně potěší.


Pro nejmenší děti tu máme mazlíka do postýlky jménem Káro, který je lehoučký a krásně barevný. Velikost panáčka je 55 centimetrů, tělíčko má ušité z bavlny a vyplněné jemným vatelínem. Je dobře skladný a vhodný i na cestování, protože nezabere v tašce příliš místa. Spolu s veselým panáčkem je v tomto speciálním balíčku i malý polštářek a pohádka na DVD „Cesta do fantazie“. Finanční dar pro neziskovou organizaci Splněné dětské přání za tento balíček je 499 Kč.

Starší kluky potěší sympatický Pirát Jack. Spolu se můžou vydat na dobrodružnou cestu „Piráti z Karibiku – Na konci světa“. Tato hra byla vytvořená na motivy stejnojmenného filmu. Na okamžik se děti převtělí do kapitána Jacka a budou muset využít své chytrosti, aby mohly společně přelstít své nepřátele. Super dárek, který určitě nezklame, získáte za finanční dar ve výši 499 Kč.

Každá holčička má ráda panenky, které mají dlouhé vlásky a krásné šatičky. Naše Princezna Nina všechny tyto požadavky splňuje. Jako bonus jsou v balíčku korálky s náramkem a DVD s názvem „Princezna Nevěsta“. Pohádka o pravé lásce a velkém dobrodružství bude příjemným zpříjemněním letních prázdnin. Splněné dětské přání nabízí tento balíček za finanční příspěvek 499 Kč.

Učí se vaše ratolest, ale stále to ještě není ten výsledek, který byste si přáli? Motivujte ji panenkou Viktorkou. S novou kamarádkou jí učení v dalším školním roce půjde určitě mnohem lépe. Má krásné šatičky a stylovou kabelku. Růžové korálky s náramkem jsou také skvělým módním doplňkem. Balíček je kompletní s knihou „Hadrová Ančka“ na motivy Johnny Gruellové, vypráví Ljuba Skořepová a o ilustraci se postarala Eva Eliášová. Balíček vám nabízíme za 499 Kč, tento finanční dar pomůže neziskové organizaci v realizaci dalších přání.

Pro náctileté slečny jsme připravili luxusní dáreček. V balíčku je panenka Renátka s kabelkou a v elegantních šatičkách. Velkou radost udělá také tričko a placička k muzikálu Děti Ráje, který je plný veselých písniček. Neváhejte a udělejte radost své holčičce, balíček může být váš za finanční dar ve výši 499 Kč.

Všechny panenky byly vyrobeny neziskovou organizací Splněné dětské přání, jejich koupí podpoříte její činnost a umožníte realizaci dalších kulturních přání pro handicapované a nemocné děti. Dárkové balíčky si můžete objednat přes e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo skrze oficiální stránky pro fanoušky www.facebook.com/splnene-prani. Všem dětem přejeme, aby měly hezké známky na vysvědčení a užily si krásné prázdniny.

 

Text: Martina Šmejkalová
Foto: Splněné dětské přání

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání