Splněné dětské přání: Podívej, hvězda vzdálená plní nám sny, když padá na kolena

splněné dětské přáníToužíte na vlastní oči vidět, jak probíhá finální část plnění Nellinčina přání? Chcete se osobně potkat se zakladatelkami neziskové organizace Splněné dětské přání? Přijďte v pondělí 27. 5. do Bontonlandu, který se nachází v Praze na Václavském náměstí. Na programu je koncert Markéty Konvičkové a křest jejího nově vydaného alba Tablo. Jako host vystoupí Daniel Mrózek, který představí své debutové album Krev, jizvy a tvář.


Nezisková organizace Splněné dětské přání, jejíž hlavní činností je plnit kulturní přání handicapovaným a nemocným dětem, začala počátkem dubna plnit další sen. Druhé kolo bylo věnované patnáctileté Nelle, které jako tříměsíčnímu miminku lékaři diagnostikovali rakovinu. Dívka si přála setkání se svou oblíbenou zpěvačkou Markétou Konvičkovou. Nejvíce ze všeho si s ní chtěla zazpívat, realizace však předčila veškerá její očekávání. Organizátorky domluvily s manažerem Konvičkové, Petrem Šiškou, vskutku originální spolupráci – Nella se podívá do hudebního studia, kde se zpěvačkou natočí novou verzi písně „Cizí světy“. Ta vyjde na Markétinu očekávaném albu nazvaném „Tablo“, které slavnostně pokřtí 27. května 2013 v pražském Bontonlandu na Václavském náměstí.

Ve stejný den proběhne závěrečná část plnění Nellinčina snu – dívka se znovu setká s patronkou svého přání Markétou Konvičkovou. Podívá se do zákulisí před jejím vystoupením, popovídají si o dívčích záležitostech a samozřejmě se zúčastní i jejího koncertu pro veřejnost, během něhož zpěvačka představí své nové skladby. Na nich se podíleli muzikanti jako Jaromír Nohavica, Dalibor Cidlinský, Tomáš Zubák, Zoli Tóth, Patrik Karpentski, Kája Mařík nebo Petr Šiška. Kmotrem desky bude Boris Carloff, který na „Tablu“ rovněž spolupracoval. V Bontonlandu proběhne také představení a křest debutového CD „Krev, jizvy a tvář“ zpěváka Daniela Mrózka, jenž se dostal do povědomí veřejnosti díky soutěži Hlas ČeskoSlovenska 2012.

Přijďte se podívat na závěr plnění Nellinčina přání. Seznamte se s mladou bojovnicí, které ani zákeřná nemoc nesmazala úsměv z tváře. Přítomny budou rovněž Kristýna a Martina Šmejkalovy z neziskové organizace, která realizuje plnění kulturních přání handicapovaným a nemocným dětem. Akce začne úderem 16. hodiny a bude veřejnosti přístupná zcela zdarma. Završí ji autogramiáda obou umělců.

 

 

 


Text: Agentura Adremis
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání