Splněné dětské přání: Patnáctileté Nellince se splnil sen, nazpívala duet s Markétou Konvičkovou

splněné dětské přáníZa oknem svítá a Nella dnes vstává s úsměvem. Koukne na hodiny, vyskočí z postele a jde si nalakovat nehty. Zírá do otevřené skříně, která je sice plná hadříků, ale vůbec neví, co si má vzít na sebe. Pokouší se učesat, ruce se jí ale třesou nervozitou a má k tomu pádný důvod - dnes pojede do Prahy do hudebního studia, kde bude natáčet písničku s Markétou Konvičkovou. Jak je to vůbec možné?


Splněné dětské přání vybralo tuto čtrnáctiletou slečnu, která je vážně nemocná, aby jí splnilo její dětský sen. Tím bylo setkání s Markétou Konvičkovou. Nella doma několik dní pilně trénovala písničku „Cizí světy". Ta vyjde na nejnovějším albu české zpěvačky nazvaném „Tablo“, které se objeví na prodejních pultech koncem května 2013.

Všichni jsme byli napjatí a očekávali netrpělivě příjezd Nellinky i její rodinné delegace. Konečně před domem zastavilo auto a z něj vystoupila naše hlavní hvězda v doprovodu svých dvou sester a maminky, které přijely fandit. Ovšem slečna vypadala báječně a moc jí to slušelo. Ve vlasech měla nové proužky, na sobě elegantní šatičky a k tomu šik botičky.

V nahrávacím studiu se Nella setkala se svou nejoblíbenější zpěvačkou, favoritkou a velkým vzorem. Poprvé se seznámila s tím, jak se zpívá do mikrofonu, kde vznikají díla známých interpretů a co je vše zapotřebí k tomu, aby bylo dílo finálně hotové. Zpočátku na ní byla vidět nervozita, ale za pár minut se vše srovnalo a ona začala zpívat naplno a s nadšením. Konečně si užívala ten super pocit a navíc v doprovodu svého hudebního idolu. To by se třásla kolena snad úplně každému. Vždyť stát vedle takové hvězdy a ještě s ní společně zpívat, to můžeme nazvat malým zázrakem.

splněné dětské přání


Manažer Petr Šiška pečlivě a s úsměvem pro něj typickým dohlížel na děvčata i hladký průběh celého nahrávání. O mix zvuku se postaral Boris Carloff, v jehož studiu celé Markétino album vznikalo. Markétu i Nellinku pozitivně povzbuzoval a pomáhal jim chytit ten správný tón. Malá slečna si na chvilku odpočinula, nabrala další síly a po krátké pauze opět pokračovala dál. Pak následovalo focení, aby měla památku a rozhovor, ve které se nám svěřila se svými momentálními pocity. Na závěr Nella všechny přítomné obdarovala dárky, které sama vyrobila.

Usedla do auta a vyrazila domů směrem ke Znojmu. V tu chvíli ví dobře, že druhý den ráno zase musí brzy vstávat a vyrazit na dialýzu, ale je moc šťastná, protože tajný sen se jí vyplnil. To však ještě netušila, že pro ni máme připravené další hezké překvapení, ale o tom se dozvíte až příště. Hvězda Nellina přání pro ni byla hodně vzdálená, ale jsou dny, kdy se mohou vyplnit jakékoli sny.


 


Text: Martina Šmejkalová
Foto: Lucie Vysloužilová

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání