Dámy, chcete mít Petra Šišku v posteli? Víme, jak na to!

Legendy se vracíCharismatický Petr Šiška s šátkem na hlavě, Roman známý jako Izzi s řetězy, Andonis Civopulos s bujnou hřívou a Libor Pyško s netradičními zapletenými vousy – to jsou rockeři z kapely Legendy se vrací, po kterých jistě touží nejedno ženské srdce. Patříte mezi fanoušky? Díky projektu Splněné dětské přání můžete mít doma jejich podobiznu! Odnesete si i dobrý pocit, pomůžete totiž nemocným a handicapovaným dětem.


„Když jsme se s Petrem Šiškou koncem léta potkali na jeho vystoupení s Legendami a vyprávěla jsem mu o projektu Splněné dětské přání, který má za cíl umožnit nemocným a handicapovaným dětem prožít jedinečné kulturní zážitky, velmi ho to zaujalo. Zajímal se o další podrobnosti a spontánně navrhl, abychom vymysleli, jak by nás mohli s kapelou podpořit,“
nastiňuje začátky organizátorka Kristýna Šmejkalová.

„Abychom projekt dostali do povědomí veřejnosti a finančně mu pomohli, začali jsme vyrábět originální panenky. Legendy se připravovali na nové turné, a tak se rozhodli pro speciální objednávku - čtyřicet postaviček se svými podobiznami a dalších deset s vizáží zpěvačky Markéty Konvičkové, která je na koncertní šňůře doprovází. Měli jsme obrovskou radost a velmi jsme ocenili, že jsme se setkali s tak kladnou reakcí. Lidí, kteří chtějí přiložit ruku k dílu a pomoci, dnes už také není mnoho,“ vzpomíná na začátek netradiční spolupráce Kristýna.

Na každém koncertě, který se uskuteční v rámci KONEC SVĚTA TOUR 2012, bude vydražena jedna kolekce pěti panenek obsahující Šišku, Izziho, Civopulose, Libora a Markétku. Na akci bude umístěn stolek s vystavenými panenkami, kde si je zájemci mohou prohlédnout a navrhnout částku, za kterou by si postavičku chtěli koupit. Kdo nabídne nejvíce, vyhrává! Z koncertu si odnese panenku a jako bonus dostane „The best legendary songs Gold CD“ skupiny Legendy se vrací. Celý výtěžek bude věnován projektu Splněné dětské přání na realizaci kulturních zážitků pro postižené a nemocné děti.

Legendy se vrací


„Největší obavy jsme měli z reakce veřejnosti. Nevěděli jsme, zda to pojmou jako legraci, nebo je podpora takového projektu a samotná dražba nebude vůbec zajímat. Rockoví fanoušci však mile překvapili! Hned na prvním koncertě byl o panenky velký zájem, obzvlášť o pohledné rockery. Našli se dokonce i tací, kteří chtěli Splněné dětské přání podpořit bez účasti v dražbě, a tak věnovali dobrovolný finanční příspěvek. Moc bychom rádi poděkovali všem, kteří nám jakýmkoli způsobem pomohou,“ dodává koordinátorka projektu Martina Šmejkalová.

V rámci turné Legendy navštíví Krnov (9. 11.), Hranice na Moravě (15. 11.), Prahu (19. 11.), Brno (21. 11.), Plzeň (22. 11.), Tichou (7. 12.), Ostravu (20. 12.) a Třinec (21. a 22. 12.). Pokud na žádný z koncertů nemůžete přijet osobně, přesto toužíte mít doma na poličce nebo uloženého v posteli některého z rockerů či krásnou zpěvačku, nezoufejte. Skupina myslí na všechny fanoušky! Jedinečnou možnost, jak získat panenku svého oblíbence, má každý, kdo se zapojí do internetové dražby na www.legendysevraci.cz/aukce. Pravidla jsou jednoduchá, zaregistrujte se a můžete začít přihazovat. Panenku získá ten, kdo podá nejvyšší nabídku před ukončením aukce.


Text: Mia
Foto: Splněné dětské přání

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání