Vyrazte poslední noc roku do Prahy!

kulturní servis pulsOslavy příchodu nového roku jsou tradičně nejoblíbenějším obdobím. I ti, kteří obvykle znají jenom práci, se v tento den zastaví se svými přáteli popít a pořádně si užít noc, kterou už nikdy jindy v životě nezažijí – poslední noc roku 2011. S přáním zábavných oslav vám přinášíme druhou porci silvestrovských tipů.


Rock Café na Národní třídě se bude otřásat v základech, silvestr tam totiž budou trávit ti, kteří si libují ve zvuku hroutících se skal. Skupiny, jako třeba Queens of Everything, The Rocket Dogz nebo The Maggie’s Marshmallows, předvedou, jak to vypadá, když se hraje Rock’n’Roll For Life.

Návrat na stromy a vůbec šílená divočina vás čeká v nově otevřeném Yes klubu, kde na závěr roku proběhne pořádnej zvířecí mejdan - Silvestr Zoo 2011. Na večeru ve znamení electra, hip hopu a doubstepu vystoupí DJ’s z tuzemska i zahraničí. Zvířecí pudy ve vás zaručeně probudí dvě tygřice v kleci a spousta tančících koček kolem, profesionální barmanská fireshow, moře pití a na závěr večera novoroční přípitek s 3D projekcí a překvapení.

SilvestrŽhavou silvestrovskou cestu kolem světa nabízí Óčko Music Club. Jen a jen pro vaše pobavení dorazí v rámci East Europe DJ Festivalu patnáct DJ’s z celé Evropy a na čtyřech stagích prý zahrají to nejlepší ze současné elektronické a taneční hudby. K tomu všemu dvacítka sexy tanečnic, mega laser show, kapacita osm tisíc lidí a vstupné za pětistovku!

Největší silvestrovská oslava v Praze se uskuteční v Průmyslovém paláci na holešovickém Výstavišti. Během desetihodinové oslavy předvede své umění česká DJská špička, jako třeba Lucca, Michael Burian, John Culter a další. Kromě toho vás tu čeká pečlivě upravený prostor, od působivého osvětlení až po speciálně modelované bary a dekorace.

 

SilvestrSilvestrovskou show v největším jazzovém klubu v Praze nabízí Jazz Time. V ceně vstupného je raut až do rána za doprovodu českých jazzových elit i méně známých umělců. Zahraje třeba funky soul kapela Gulo Čar, saxofonista Štěpán Markovič nebo začínající talentovaný zpěvák Dušan Markko.

V klubu Retro Music Hall můžete zažít originální párty na téma Retro v komiksu aneb přijďte se k nám zmalovat! Všichni DJ’s budou oblečeni jako slavné komiksové postavičky, všichni spidermani, supermani či batmani jsou srdečně zváni, budou se tu cítit jako doma. Přijít ale můžou i běžní smrtelníci. Pouze padouchům se vstup mezi takové množství superhrdinů nedoporučuje.

SilvestrAť strávíte poslední noc v roce jakkoliv, za všech okolností si bedlivě hlídejte hodinky a na novoroční přípitek se přesuňte na místo s dobrým výhledem. Nebe nad hlavním městem totiž v prvních minutách roku 2012 rozzáří velkolepý patnáctiminutový ohňostroj. V oslnivé show se objeví barevnost i symbolika Prahy. Nejvyšší světelné efekty by měly převyšovat Pražský hrad a vytvořit tak jedinečné panorama. Pokud vám míra alkoholu v krvi nedovolí přesun na vhodné místo, nezoufejte. Přenos ohňostroje si budete moci vychutnat kdekoliv, kde dokážete zapnout televizi.

Příjemného Silvestra a hodně štěstí v příštím roce vám přeje Kulturní servis Puls.


Text: Jitka Hemelíková
Foto: Warner Bros (Film: Šťastný Nový rok)


 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání