Nevíte kam na Silvestra? Praha nabízí desítky možností

kulturní servis pulsOslavy příchodu nového roku jsou tradičně nejoblíbenějším obdobím v roce. I ti, kteří po zbytek roku obvykle znají jen práci, se v tento den zastaví se svými přáteli a pořádně si, jak se říká, vylejou hlavu. Největším problémem pak zůstává, kde úplně poslední večer v roce strávit. A s tím vám rád pomůže Kulturní servis Puls se svými silvestrovskými tipy.


Rádi se převlékáte za někoho jiného, tím spíš, může-li to být mořský vlk či poběhlice? Pak je pro vás Silvestrovský karneval v klubu 007 na Strahově to pravé. Téma večera jsou námořníci a lehké děvy a vstupné pro všechny maskované činí příjemných 120 korun.

Pro ty, kteří stále s nostalgií vzpomínají na hity 80. a 90. let, připravil Futurum Music Bar silvestrovskou 80’s & 90’s party TV Show und Video. Začíná se ve 22 hodin a paří se až do samého rána, tedy pokud vydržíte.

SilvestrSilvestr můžete strávit i v klubu XT3 na Žižkově. Užijte si oblíbené míchané koktejly, jako je Sex on the beach, Piňa colada, Tequila sunrise a mnoho dalších za doprovodu pražských partiček Divná párty a Tasted. Jako speciální host zahraje DJ Soulsensation. A navíc – vstup je zdarma!

Za zmínku rozhodně stojí i DnB Rodeo Silvestr v pražském Matrix klubu. Uslyšíte hudbu z produkce známých DJ’s, jako je Pixie, Suki, Bifidus Aktif, Deadly Viperz, Kato, Anus nebo Sayuz. Na téhle akci prostě nesmíte chybět!

V Balbínově poetické hospůdce zas můžete strávit poslední den roku ve znamení hudební fúze folku, rocku, keltské hudby, jazzu a také českomoravského folkloru i angloamerického písničkářství v podání pražské šestice pojmenované po velšském básnikovi –Taliesyn.

SilvestrChcete-li zažít něco extra a cena pro vás není překážkou, nasměrujte vaše kroky na Bubenské nábřeží na Praze 7 do klubu SaSaZu. Za 2000 Kč se připojíte do rychlíku, který vás proveze zpátky časem. A co zastávka, to jedno období s těmi nejlepšími DJ‘s . Ride on Time with SaSaZoo předvede to nejlepší z taneční hudby posledních let i let šedestých, sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých, a to se vším, co je pro dané doby typické.

O poznání levnější, ale stále ve velkém stylu, je i Silvestrovské volání divočiny v Paláci Akropolis. Ke všeobecné zábavě přispějí kapely The Chancers nebo House of Samba a taky třeba DJ Scarface & James Cole při liveshow Jed na Krysy, DJ Cut Dem nebo DJ Saku. A k tomu všemu samozřejmě víno, ženy i zpěv.

Letošní Silvestr bude všechno možné, jen ne nudný. Party se koná na každém rohu, a jedna lepší než druhá. Druhou porci tipů vám přineseme už ve středu ve druhé části silvestrovských tipů.


Text: Jitka Hemelíková
Foto: Warner Bros (Film: Šťastný Nový rok)


 

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání