Tipy na dárky – s Tescomou se na svátky připravíte

TESCOMAOd 1. listopadového pondělí jsme připravili nový SPECIÁL - bude orientovaný na vánoční dárky. Všichni jistě dobře znají situaci, kdy by rádi své blízké něčím potěšili, ale nápad zrovna žádný nepřichází. Inspirujte se u nás! Každý týden se zaměříme na jiný typ dárku, jednou to budou knihy, jindy zase zajímavá divadelní představení. Na poprvé jsme se zaměřili na vánoční formičky od Tescomy, ty mohou potěšit pod stromečkem, ale i jako malá pozornost před blížícími se svátky.


TESCOMALoni TESCOMA představila speciální sady na výrobu vánočního zvonku, stromečku a salaše s ovcemi. S formičkou na vytvarování zvonku můžete vyrobit libovolný počet konstrukcí. Po upečení stačí perníčky už jen ozdobit a všechny k sobě svázat ozdobnou stužkou. S vykrajovátky na zhotovení stromečku vytvoříte nejen perníky pro výrobu originální dekorace, ale také perníčky ve tvaru hvězdice. Návod na použití a recept naleznete uvnitř každého výrobku. Po použití formičky omyjte vodou a nechte uschnout, výrobce doporučuje, abyste je nemyli v myčce. Zatímco Vánoční zvonek DELÍCIA zakoupíte za 99 korun, u Vánočního stromečku DELÍCIA si trochu připlatíte – prodává se za 169 Kč.

Pokud patříte mezi milovníky vosích hnízd, nebo také jinak přezdívaných včelích úlků, pak by vám nebo vašim maminkám či babičkám mohla udělat radost praktická souprava pro přípravu a skladování tohoto cukroví. Návod na použití a recept je jako vždy součástí balení. Díky praktickým formám úlky nejdříve vytvarujete a pak je opatrně umístíte do přihrádky, kde budou bezpečně odpočívat, dokud nepřijde návštěva. Produkt Formičky na včelí úlky DELÍCIA je v prodeji za 299 korun.

TESCOMAI v tomto roce má TESCOMA co nabídnout. Kromě zmiňovaných produktů, si připravila i pár novinek. A opět se inspirovala tradičními symboly Vánoc. Letos si můžete upéct i perníkového Mikuláše, anděla nebo čerta, místo tradičního betlému zkuste vyrobit perníkový. Souprava Mikuláš, anděl a čert obsahuje 4 vykrajovátka, s nimiž si užijete nejen spoustu zábavy, ale určitě s nimi potěšíte i vaše ratolesti. Doporučená cena, za kterou seženete tento mikulášský komplet, je 149 korun. Betlém obsahuje soupravu 19 kusů a stylových kulis. Ježíšek v jesličkách, Panna Marie, Josef, tři králové nebo pasáček s ovcemi. Takovou krásnou dekorací můžete ozdobit váš domov. Perníkový betlém DELÍCIA zakoupíte za 599 Kč.

Navštivte e-shop společnosti TESCOMA, na vybrané vánoční formičky zde momentálně nabízí velké slevy.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Tescoma


 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání