Nemáte štěstí v lásce, s Rychlou schůzkou ho najdete

Rychlá schůzka Květen, měsíc lásky, už je za dveřmi a na vás se stále neusmál žádný bůžek lásky, aby seslal toho pravého či pravou? Pokud se už nechte jen koukat na ostatní zamilované dvojice, které se objímají, láskyplně vodí za ruce a líbají se pod rozkvetlými stromy, musíte svému osudu trochu pomoci. Vydejte se vstříc své drahé polovičce, i když ji ještě neznáte - pomůže vám Rychlá schůzka.


Jak napsal český spisovatel Karel Hynek Mácha: Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech,… jenže vám nějak ne a ne zašeptat. Jak už to říkávaly naše babičky, někdy se holt musí jít svému štěstí naproti. Někdo hledá jen milou společnost, se kterou by si mohl v klidu popovídat, jiný zase lásku na celý život. Ať tak, či onak, čím starší jsme, tím těžší může být navázání nových přátelství nebo i vztahu. Většina lidí se po studiích vrhne do stereotypního pracovního kruhu. Čímž není myšleno, že samotné zaměstnání musí být nutně nudné a každý den v něm na chlup stejný, ale spíše, že člověk začne být v určité skupině lidí, s níž tráví přes týden většinu svého času a s novými lidmi se seznamuje jen těžko. Většinou to pak bývá jen na večírcích, dovolené nebo náhodně přes své přátele. A kde najít někoho zajímavého, kdo by vás zaujal, aniž byste ho musely spontánně oslovit na ulici?

Rychlá schůzka Pro tyto příležitosti vznikla Rychlá schůzka. Ta dává příležitost různým věkovým kategoriím k seznámení se svým protějškem. Schůzky slouží jako rychlé, snadné a nezávazné seznámení. Nemusíte trávit dlouhé hodiny u internetu a přemýšlet, na který inzerát odpovíte či jestli onen známý vaší kamarádky, kterého vám dohodila, bude stát vůbec za to. Seznamovací večery probíhají v příjemném prostředí pražského Music Clubu Theatro v Karlíně. Vše probíhá anonymně, přítomní jsou si navzájem představeni pouze křestními jmény nebo pod přezdívkami. Říká se, že stačí pouhých pár vteřin, abyste poznali, zda v daném protějšku nachází zalíbení a jestli si získal vaše sympatie.

Večera se vždy účastní maximálně 10 mužů a žen. Účinkující dostanou bločky, aby si případně mohli psát poznámky. Každé dvojici je vyhrazen čas v rozmezí 6 minut. Nezávazně si popovídáte a zjistíte, o tom druhém informace, které vás zajímají. Po zaznění gongu se partneři zaměňují. Program doprovází živá hudba se zpěvem. Na konci programu odevzdáte svůj zápisník se jmény účinkujících a vyjádřením, zda o ně máte zájem či nikoli přítomným hosteskám. Ty vyhodnotí shody a případným šťastlivcům pak zašlou kontaktní údaje svého protějšku.

Rychlá schůzka


Na Rychlou schůzku se přihlásíte přes její oficiální webové stránky pomocí krátkého internetového dotazníku. Pak si stačí vybrat termín akce, který vám vyhovuje, vaši věkovou kategorii a můžete vyrazit. Agentura nabízí dva balíčky. Basic v hodnotě 450 Kč zahrnuje Welcome drink dle vlastního výběru, živou hudbu a dvouhodinový program, během něhož se seznámíte s 10 muži nebo ženami. Nabídka Premium za 950 Kč je o délce 3,5 hodiny a kromě Welcome drinku a seznámení, zahrnuje také lahodnou večeři při svíčkách v doprovodu živé kapely s možností tance či karaoke. Věkové kategorie, které rychlá seznamka nabízí, jsou pro ženy 22 - 36 let a 37 - 55 let. Pro muže pak ve věku od 25 do 39 let nebo 40 až 60 let. Nejbližší termíny jsou pro nižší věkové kategorie 5. května od 19 hodin, pro starší pak 26. května ve stejný čas.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Rychlá schůzka


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání