Arte Mondiale - Obrazy, které skutečně potěší

Arte MondialeUvažujete o tom, že by vaší kanceláři, bytu či domu prospěla nějaká změna? Oživte svůj interiér originálním obrazem. Společnost Arte Mondiale přichází se zajímavou nabídkou – vytvoří vám dílo přesně podle vašich přání a požadavků. Vyberte si materiál, velikost i motiv. Klidná zátoka, roztomilé zvířátko, abstraktní motivy nebo vlastní foto. Takový doplněk by byl zajisté i milým dárkem pro vaše blízké.

 

Setkáváte se s touto společností poprvé? Není divu. Arte Mondiale působí na trhu teprve krátce, její originální projekt se však od samého začátku těší velké pozornosti a kladným ohlasům. O co se tedy vlastně jedná? Pokud toužíte po opravdu originálním a hezkém doplňku do svého příbytku, objednejte si obraz u Arte Mondiale. Nabízí tři možnosti vyhotovení – výběr fotografií z vlastní autorské kolekce, motiv dle vlastního výběru, nebo můžete zabrouzdat do galerie Shutterstocku. Vlastní přehled v tuto chvíli nabízí na 298 unikátních obrazů.

Arte MondialeZ autorů představme například Martina Bišofa. Zaměřuje se především na zobrazování krajin, které sám navštívil. Mezi jeho obrazy nalezneme poklidné moře, lákající písečné pláže, ozářené vrcholky hor, les při západu slunce, spící zasněženou přírodu či skvostně zachycená zvířata. Až budete mít pocit, že je autor snad namaloval, nežli vyfotil. Milovníky černobílých fotografií osloví díla Ondřeje Vraštila pocházejícího z Českého ráje. Rád zaznamenává scenérie a obyčejné chvíle lidského života. Klidná zátoka, zlaté letní pole, tichá vodní hladina nebo tajemná zákoutí městských uliček. Jaroslav Beneš údajně vyfotí, co se mu připlete do cesty. U jeho snímků si však můžeme všimnout, že nejčastěji zachycuje kouzelné útvary na nebesích, sluneční svit a šťastné chvíle. Samotných tvůrců, z jejichž fotografií můžete vybírat, je však mnohem více. Pokud by vás zajímala jejich portfolia či přímo vybrané kolekce, podívejte se ZDE. Galerie Arte Mondiale je rozdělena také do odpovídajících kategorií jako architektura, umění, krajina, lidé nebo například moře.

Pokud by vás nabídka vlastní galerie neuspokojila, můžete vybírat z nepřeberného množství nejrůznější děl na Shutterstocku. Stačí jen říct, který obraz by vás uspokojil – Arte Mondiale už zařídí zbytek. Od jeho vyhotovení, až po doručení. Toužíte-li po něčem vskutku originálním, je zde možnost nechat si vytisknout vlastní fotografii. Díky Artem.cz máte jedinečnou příležitost zachytit vaše zážitky a vzpomínky, čímž zajisté potěšíte nejen sebe, ale i své blízké. Až budete příště přemýšlet, čím udělat tentokrát radost vaší mamince nebo babičce k narozeninám či jiné příležitosti, vzpomeňte si na tyto dílka. Nic nepotěší člověka více než dárek věnovaný od srdce.

Arte MondialeInteriérové obrazy jsou vždy kvalitní a profesionálně zpracované, zhotovené vysokým rozlišením tiskové kvality, přičemž dochází k okamžité fixaci UV lampami, které zajišťují stálost barev. Můžete si zvolit vlastní materiál do tloušťky 50 milimetrů a 80 kilogramů váhy, rozměr záleží jen na vaší představivosti. Nejčastěji se díla vytváří na šeptané plátno, sklo, forex (lisované PVC desky), kapa desku, kov a dřevěné desky. Arte Mondiale však dokáže zajistit i obrazy na strop. Pokud se chcete dozvědět o této společnosti a jejích interiérových doplňcích více, navštivte její oficiální stránky www.artem.cz.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Arte Mondiale


 


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání