SILVESTR 2009 NA VŠECHNY ZPŮSOBY

kulturní servis puls A je to tu – dlouho očekávaná chvíle přichází! Poslední den roku 2009 nadešel stejně rychle, jako uteče. Kulturní servis Puls pro vás připravil několik zajímavých tipů, jak si můžete tento den užít, či kam vyrazit, abyste ve velkém přivítali nový rok 2010. Vyberte a nemeškejte, do příchodu Nového roku zbývají už jen hodiny!

 
ODPOLEDNE NA VÝSTAVĚ

Czech Press Photo - Silvestr 2009Odpoledne můžete zahájit pozvolna, abyste přes noc dlouho vydrželi. Vyrazte na příjemnou procházkou do přírody, a nebo na výstavu, kde se tolik neprojeví smutné zimní počasí. Pro mimořádné prohlídky je otevřen hrad Střekov v Ústí nad Labem do půl čtvrté. Na pražské Staroměstské radnici je otevřena výstava Czech Press Photo, kam můžete zavítat do 18 hodiny. V Brně mohou oblíbenci dinosaurů vyrazit na expozici Dino, která probíhá v Olympii. V 16 hodin zde bude komentovaná prohlídka.


DIVADELNÍ PODVEČER

Upřednostňujete-li raději divadelní představení, je i zde připravena bohatá nabídka. Například v pražském Divadle bez zábradlí hrají od 18 hodin „Muži v offsidu“. Ve stejném čase začíná v Městském divadle Zlín „Sluha dvou pánů“, nebo v divadle Brno rockový muzikál „Mozart!“ (na hudební scéně) a „Blbec k večeři“ (na činoherní scéně).


PRO MÉNĚ NÁROČNÉ BOHATÝ TV PROGRAM

Silvestr 2009Česká televize zahájí od 20 hodin na prvním programu silvestrovský večer se Zázraky přírody, které moderuje dvojice Maroš Kramár a Vladimír Kořen, tentokráte se zaměřením na zvířecí svádění a prozrazení, kteří živočichové holdují alkoholu. V devět hodin pak začne Silvestr 2009, aneb velká zábavná show v česko-slovenském stylu. ČT2 se letos zaměří na hudební lahůdky od umělců Vypsaná fixa, -123 minut, United Flavour nebo Blue Effect.


Nova letos vsadila na mix oblíbených televizních pořadů. Od osmé hodiny bude postupně vysílat speciál Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Televizních novin, Mr. GS, Stahováku a závěrem připravila show s hvězdami letošní Superstar. Vše shrnuto do jedné škatulky Mejdan roku z obýváku. Prima zůstává u své populární zábavné show Hádej kdo jsem, kterou uvádí Petr Vondráček, ten si však tentokráte vyzkouší roli hadače. Následovat bude vědomostní soutěž Nepodceňuj blondýnky, a česká komedie Přednosta stanice.


SPECIALITA PRO MLSNÉ JAZÝČKY

Milovníci dobrého jídla mohou vyrazit do pražské indické restaurace The Kharujaho, kde se od 18 hodin pořádá speciální akce New Year´s Eve In Oriental Style. Vstupné ve výši 1.900 Kč obsahuje uvítací drink, večeři formou bufetu, neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů až do půlnoci, půlnoční přípitek a živé vystoupení – ukázka indického tance na hollywoodské hity. Více informací na www.ticketpro.cz


V KLUBECH BUDE ŽIVO

Sasazoo Cabaret - Silvestr 2009Klub SaSaZu připravil akci SasaZOO Cabaret New Years Eve začínající úderem osmé hodiny. Během večera se na pódiu vystřídá více jak 60 umělců, mezi nimiž nebude chybět DJ Slaveek, Live Big Band za doprovodu Tonya Graves, Ondřeje Rumla, nebo Markéty Poulíčkové. Těšit se můžete i na tanečníky ve speciálních kostýmech, světelný park, LED stěnu a free bar po celou noc. Vstupné za 2.490 Kč.


Mezi další luxusní párty patří Silvestr na golfyacht Prague ve stylu roku 1989. V ceně vstupného je zahrnuta exkluzivní servírovaná večeře, alkoholické i nealkoholické nápoje, koktejly a další občerstvení. Dále také plavba ke Karlovu mostu přímo pod ohňostroj, karaoke, kasino a dražba hodnotných cen. O hudební zábavu se postará DJ Kofola. Vstupné 7.500 Kč, program začíná ve 20 hodin.


V hotelu Hilton Praha se letos pořádá silvestrovská párty rozdělená do tří jednotlivých částí Las Vegas, Midnight Party a Sky Party. Ty jsou odlišné dle doby vstupu do baru, programu a ceny. Více na www.ticketstream.cz


Méně nároční oslavenci se mohou vydat oslavit poslední den v roce do pražského Lucerna Music Baru nebo Retro Discotheque, kde se budou hrát největší disko a pop hity a zábava poteče proudem. Brněnské obyvatele s radostí uvítají v oblíbených klubech Fléda nebo Metro Music Bar.

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky akcí

 


 

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání