Moderátor Patrik Hezucký se dal na obchodování

Cozy ConceptVe čtvrtek 2. ledna bude v čestlickém SHOP PARKU otevřena nová prodejna Cozy Concept. Obchod s originálními francouzskými desénovými sedačkami otevře známý moderátor Patrik Hezucký. Zákazníci budou moci vybírat z mnoha druhů stylových sedaček, křesel, taburetů, ale i osvětlení a jiných bytových doplňků. Veškerý sortiment je možné dotvořit a přizpůsobit individuálně každému na míru.


Cozy Concept představil sám Patrik Hezucký, jednatel společnosti: „Personalizujeme sedačky, u nás si může zákazník vytvořit vlastní vysněnou sedačku, může si vybrat vlastní materiál, barvu, švy a tak dále. Ve hře je pouze fantazie zákazníka, který si tak navrhne originální kus nábytku.“

Cozy Concept se specializuje na výrobu a prodej sedacího nábytku a bytových doplňků. Mezi přednosti společnosti patří například to, že zákazník má možnost spolupracovat při výrobě objednaného doplňku. Sedačku tak může zcela přizpůsobit svých požadavkům, bez jakéhokoli navýšení ceny. V nabídce je mnoho barev a materiálů.

Cozy ConceptHezucký o výrobcích říká: „Sedačky a křesla jsou vyrobeny v Evropské unii, snažíme se o maximální ekologickou výrobu. Máme dokonce svou poradkyni, takzvanou Master Offengshui.“

Pokud jste však časově hodně vytíženi, nemusíte nutně jezdit až do Čestlic. Cozy Concept má v chodu také přehledný a propracovaný e-shop, ve kterém se snadno zorientujete. Naleznete zde výrobky jako sedačky, křesla, taburety, stolky, osvětlení a dekorace. Protože se nic nemá řešit ve spěchu a koupě nového nábytku patří mezi věci důležité k promyšlení, je návštěvníkům prodejny k dispozici také příjemná kavárna, kde si mohou odpočinout a v klidu vybrat svůj nový přírůstek do domova. Kromě kávy jsou zde podávány delikatesy od nejlepších francouzských cukrářů Jeffrey Cagnes.

Produkty Cozy Conceptu se letos budou poprvé vystavovat také na 25. ročníku mezinárodního veletrhu bytového designu PRAGOINTERIER. Ten se uskuteční ve dnech 16. – 19. února v Praze. Patrik Hezucký slibuje, že na této akci uvidí návštěvníci nejnovější kolekci v neobvyklé instalaci.

Cozy ConceptSpolečnost Cozy Concept se však zaměřuje také na podporu charitativních a kulturních akcí. Společně s občanským sdružením Peppermint připravuje projekt, který bude podporovat mladé výtvarné talenty z dětských domovů. Podpoří tak nadání dětí a pomůže jim se startem do života prostřednictvím studia na uměleckých školách, návštěvou kurzů a různých kroužků. Známý moderátor dodává: „Snažíme se nejen vydělávat peníze, ale i část výdělku věnovat na dobročinné účely.“

V současné době je Cozy Concept také spolupořadatelem jedinečného koncertu frankofonní zpěvačky Lary Fabian, která v březnu poprvé vystoupí v České republice. Pokud se chcete o akci dozvědět více, přečtěte si článek ZPĚVAČKA LARA FABIAN VYSTOUPÍ V PRAZE.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Cozy Concept

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání