Prodlužujeme velkou vánoční soutěž MILÝ JEŽÍŠKU,… ANEB NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ!

VÁNOČNÍ SOUTĚŽČím blíže k uzávěrce soutěže MILÝ JEŽÍŠKU,… ANEB NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ, tím více děl se nám v redakci schází. Někdo vyrobil přání, další sepsal báseň nebo namaloval obrázek. Každý výtvor je originální a vystihující vaše touhy. Abychom dali šanci i posledním opozdilcům, kteří by se rádi zapojili, ale stále to odkládají, rozhodli jsme se soutěž prodloužit do 23. prosince! Využijte této šance, čeká na vás spousta krásných odměn.


Každý z nás si něco přeje
Soutěž MILÝ JEŽÍŠKU,… ANEB NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ jsme zahájili ve středu 9. listopadu. Jen pár dní nato jsme obdrželi první příspěvek, a sice od paní Markéty Heinrychové. Ta nám zaslala obrázek namalovaný jejím pětiletým synem, který si přál nový domeček, pejska a kočičku. Veselé dílo motivovalo další čtenáře a pak už se přání pro Ježíška jen hrnula. Klára Valová nás potěšila fotečkou ze svého ultrazvuku – letos prý dostane pod stromeček ten nejkrásnější dáreček. Petra Hanzalová nám dodala Recept na hezký rok 2012, Miloslava Valková zase obrázek od své tříleté dcery Andělky. Ať tak či onak, všechny příspěvky v sobě nesou krásné poselství, že si někoho vážíte nebo přejete ostatním do dalšího roku pevné zdraví, štěstí a jen to dobré. Jakým směrem se bude ubírat, je jen na každém z nás, ale s pozitivním myšlením to jde vždy o trochu lépe.

Jak se zapojit do soutěže

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo splňuje podmínky určené v soutěžních pravidlech (pro více informací klikněte ZDE). Zapojení je velice jednoduché – zašlete nám svou báseň, fotografii, obrázek, kresbu nebo vlastní výtvor, kterým může být například mozaika, nějaký předmět či přáníčko, na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Nezapomeňte uvést všechny povinné náležitosti, jak je stanoveno v pravidlech. Občas je někdo opomene a sám se tak bohužel okrádá o čas, když může být v soutěži aktivní a sbírat pro své dílo hlasy. Pro připomenutí se tedy jedná o: jméno, příjmení, datum narození, kontaktní adresu, email a telefon. Hlasování probíhá skrze naši oficiální facebookovou stránku pomocí tlačítka „To se mi líbí“. Každý hlas se počítá jako jeden bod.

Hrajeme o ceny v hodnotě 63 tisíc korun

Hlavní výhrou je v naší soutěži MILÝ JEŽÍŠKU,... ANEB NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ PŘÁNÍ poukaz na výrobu libovolného obrazu v hodnotě 3 tisíce korun od společnosti Arte Mondiale. Dále soutěžíme o 2CD Kata Mydláře a vstupenky na představení, lístky na muzikály Kleopatra a Hamlet, CD k muzikálům Ať žije rokenrol!, Baron Prášil, Děti Ráje a Je třeba zabít Davida, vstupenky na představení Babička se vrací do Studia Ypsilon, Tescoma formu na vánoční cukroví - Betlém DELICIA, tričko, čepice a placka s logem skupiny Wohnout, CD skupiny Sto zvířat a CD zpěvačky Gabriely Goldové, vstupenky na představení Vratká prkna do Studia Ypsilon, tričko, tanga a klíčenka s logem skupiny Wohnout, tričko a kniha k muzikálu Děti Ráje a céčka, tričko a placička k muzikálu Děti Ráje a CD pohádek Děti Ráje, vstupenky na představení Faust a Markétka do Studia Ypsilon, Tescoma formu na vánoční cukroví - Vánoční zvonek DELICIA, DVD k muzikálu Angelika, hrnek k muzikálu Adéla ještě nevečeřela, DVD a čepice k muzikálu Tři mušketýři, vstupenky na představení Evžen Oněgin do Studia Ypsilon, tričko, CD a DVD skupiny Medvěd 009, CD a tričko k muzikálu Mona Lisa, výklad tarotových karet na dálku od kartářky Martiny, Tescoma formu na vánoční cukroví - Vánoční stromeček DELICIA, knihu Tradiční i netradiční háčkování od nakladatelství Metafora, knihu Umělecká tvorba a dekorace z papíru od nakladatelství Metafora, knihu Encyklopedie uzlů a technik drhání od nakladatelství Metafora.

Konkrétní a aktuální přehled výher naleznete ZDE (klikni).

Uzávěrku soutěže prodlužujeme na 22. prosince. Do této doby můžete posílat svá díla a vyjadřovat přání, která byste rádi Ježíškovi (a samozřejmě i nám) sdělili. Hlasování bude symbolicky ukončeno den před Štědrým dnem, 23. prosince ve 23:59, po tomto datu už nebude možné výsledky jakkoli ovlivňovat. Jména výherců a jejich ceny budou zveřejněny nejpozději 27. prosince na stránkách Kulturního servisu Puls.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kulturní servis Puls


 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání