Soutěž o vstupenky na pražský koncert Anety Langerové

KULTURNÍ SERVIS PULSČeská zpěvačka připravila pro své fanoušky malý předvánoční dárek – akustické turné, které pojmenovala PÁR MÍST. Kulturní servis Puls, mediální partner této koncertní šňůry, vás zve na vystoupení do Moravských Budějovic, Kyjova nebo na hrad Šternberk. O účast na pražských koncertech si u nás můžete dokonce i zasoutěžit. Je to jednoduché a zúčastnit se může opravdu každý.


Aneta LangerováNázev PÁR MÍST je odvozen od toho, že Aneta na svém dalším turné navštíví opravdu jen pár vybraných míst v Čechách a na Moravě. Koncerty se uskuteční v netradičním prostředí malých sálů s omezeným počtem míst určených pouze k sezení. Například ve Šternberku se mohou diváci těšit na vystoupení v Hodovním sále tamního hradu. Langerovou doprovodí piáno a smyčcové trio složené z houslí, violy a violoncella. V akustické verzi zazní například písně „Jsem“, „Vysoké napětí“, „Malá mořská víla“, „Poplach“ nebo „Němá“ i dobře známé hity „V bezvětří“, „Voda živá“ a „Hříšná těla, křídla motýlí“. Jako host vystoupí kapela Rebuplic of Two, která letos získala ocenění Objev roku na předávání Andělů.

Koncertní šňůra byla zahájena 7. prosince ve Vimperku. Další zastávky budou 14. prosince v Moravských Budějovicích, o den později na hradě Šternberk a 20. 12. v kyjovském Domě kultury. Pražské koncerty se uskuteční 22. a 23. prosince v kině BIO OKO.

Pokud nechcete na Anetině koncertu chybět, zapojte se do naší soutěže a vyhrajte lístek na jeden z těch, které budou v hlavním městě.

Soutěžní otázka zní:


Kdo bude Anetu Langerovou doprovázet na turné PÁR MÍST?

A) Prago Union
B) Tomáš Klus
C) Petr Kolář
D) Republic of Two
E) Wohnout


Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :


-  do předmětu zprávy napište „ANETA LANGEROVÁ“,
-  do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) Prago Union),
-  připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí v neděli 18. prosince v 19 hodin. Výherci budou informováni e-mailem nebo telefonicky.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Archiv
 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání