Vyhrajte vstupenky na Cirkus Cirkus Classic

Cirkus Cirkus ClassicNa Praze 10 v areálu Hagiboru se letos opět usídlil obří stan, ve kterém můžete vidět ukázku cirkusového umění. Už je to dávno, co jste na podobnou show vyrazili? Pak dejte příležitost Cirkus Cirkus Classic, bude vám běhat mráz po zádech a zajisté vám budou v hlavě vrtat kouzla a triky tamních mistrů. Servíruje se adrenalin i zábava. Kulturní servis Puls, mediální partner akce, vám nyní přináší možnost vyhrát vstupenky na vybraná představení.

 


Cirkus Cirkus ClassicCirkus Cirkus Classic končí až 6. listopadu. Do té doby se můžete seznámit nejen s jedním souborem z tuzemska, ale i s řadou umělců z celého světa. Na programu jsou výstupy rozmanitého druhu. Mohou být žonglérské, artistické nebo akrobatické, drezury bílých lvů, slonů, chrtů či lam. Novátorským prvkem se zde pochlubí nožní žonglérka Claudie Bremlov z České republiky. Uvidíte také drezéra slonů Elvise Erraniho z Itálie, equilibristu  Glena Nicolodiho a mnoho dalších. Na přehlídce Cirkus Cirkus Classic se představí umělci z Brazílie, Kolumbie, Ekvádoru, Ruska, Španělska, Itálie, Ukrajiny a samozřejmě České republiky, kteří vystoupí ve čtyřiceti představeních.

Další zajímavosti o letošním Cirkus Cirkus Classic se dočtete v našich článcích „Poznejte cirkusové umění zblízka“ a „Praha 10 ožívá cirkusem“. Pokud si chcete zpříjemnit den návštěvou tohoto netradičního stanu, zapojte se do naší soutěže o vstupenky.


Soutěžní otázka zní:

Odkud nikdo z účinkujících nepochází?


A) z České republiky
B) z Brazílie
C) z Kolumbie
D) ze Španělska
E) z Kanady


Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

-  do předmětu zprávy napište „CIRKUS“,
-  do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) z České republiky),
-  připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve středu 19. října v 19 hodin. Výherci budou informováni e-mailem nebo telefonicky.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Archiv


 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání