Odpověz a vyhraj lístek na Porta festival v Řevnicích

SoutěžPorta, slavnost trampské, folk a country hudby, tento rok oslaví svůj čtyřicátý pátý ročník. Kulturní servis Puls, mediální partner nejstaršího hudebního festivalu u nás, pro vás připravil soutěž o vstupenky. Akce se uskuteční v Řevnicích ve dnech 24. – 26. června. Můžete se těšit na vystoupení Vladimíra Mišíka, bratrů Nedvědů, Tomáše Kluse či světoznámého kytaristy Peppina D´Agostina. Zaposlouchejte se s námi do příjemných tónů a vzpomeňte na toulavé trampy.


Porta festivalO víkendu 24. – 26. června se v areálu Lesního divadla v Řevnicích uskuteční České finále Porta festivalu. Abychom si mohli připomenout začátky těchto slavností, musíme se vrátit až do roku 1967, kdy se Porta konala poprvé, a sice v Ústí nad Labem. Název vznikl odvozením od skalního útvaru Česká brána, jímž vtéká řeka Labe do Ústecka. Asi se ptáte, co to s tím má společného. Latinský překlad brány totiž zní Porta Bohemica. Ale to už je hodně dávno, proto se vraťme k tomu, co nám organizátoři přichystali letos.

V Řevnicích se sejdou vítězové ze čtrnácti oblastních kol, kteří postoupili do závěrečné části soutěže. Jen ten nejlepší z nich získá keramickou trofej, pověstnou Portu. Samozřejmě, že se ale můžete těšit i na známá jména a slavné osobnosti. Nebude chybět Věra Martinová, Vladimír Mišík a Etc…, Roman Horký a Kamelot, bratři Nedvědovi, Petr Bende, Wabi Daněk, Jaroslav Samson Lenk a oblíbený písničkář Tomáš Klus. Festival zpestří i zahraniční návštěva v podobě kytarového mága Peppina D´Agostina.

Pokud se chcete této akce zúčastnit také, zapojte se do naší soutěže, ve které můžete vyhrát volnou vstupenku. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

Kdo z těchto umělců nevystoupí 24. – 26. června 2011 na Českém národním finále festivalu Porta v Řevnicích?


a)    František Nedvěd
b)    Věra Martinová
c)    Wabi Daněk
d)    Kamelot
e)    Karel Plíhal

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v tomto tvaru:
-    do předmětu zprávy napište „PORTA“,
-    do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) František Nedvěd),
-    připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve čtvrtek 16. června v 19 hodin. Výherci budou informováni e-mailem nebo telefonicky.

 

 

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Porta festival

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání