Soutěž Vezmi partu na festival začíná!

Vezmi partu na festivalNěkteří z vás již patrně na našich webových stránkách zaregistrovali, že chystáme velkou letní soutěž nazvanou „Vezmi partu na festival“. Jiní se o ní možná dozvěděli v rámci naší prezentace na Pražském Majálesu. Také jsou mezi vámi jistě tací, kteří o ní slyší poprvé. Nehledě na to, do jaké skupiny patříte, věnujte pečlivě pozornost následujícím řádkům. Dozvíte se první oficiální informace o tomto projektu, co můžete vyhrát i jak se do něj zapojit!


O co v akci „Vezmi partu na festival“ půjde? Jak již název napovídá, bude se soutěžit o vstupenky pro celou partu na vybrané letní festivaly. Partou v tomto případě myslíme 5 kamarádů, kteří společně vyrazí za dobrodružstvím, zábavou a dobrou muzikou. Soutěž poběží celé léto a bude probíhat ve více kolech. V každém z nich budete moci vyhrát lístky na jeden konkrétní festival, podle něhož ponese daná akce název, například „Vezmi partu na Votvírák“. Průběžně budeme zveřejňovat všechna kola soutěže. O každém z nich budeme informovat jednotlivě prostřednictvím našich webových stránek a Facebooku.

Vezmi partu na festivalJak se projektu zúčastníte? Je to velice jednoduché! Vaše parta (tedy přesně pět lidí) nám na soutěžní e-mail zašle fotografii vyjadřující, jak se těšíte nebo připravujete na vámi vybraný festival. Důležité je, aby na fotografii bylo vidět všech pět členů vaší skupinky, neboť soutěžíte jako tým. O vítězi pak rozhodnou svými hlasy fanoušci naší oficiální facebookové stránky www.facebook.com/KulturniServisPuls. Fotografie, která získá v uvedeném termínu nejvíce „To se mi líbí“, vyhrává.

O co se hraje? Na výherce bude čekat 5 vstupenek na vybraný festival. A abyste měli na festival dostatek energie, přichystali jsme pro vás také malé překvapení od Red Bullu.

Pozor! První kolo soutěže nazvané „Vezmi partu na Votvírák“ začíná už příští týden 16. května. Vy, kteří právě čtete tento článek, máte tu výhodu, že už nyní můžete s partou vyběhnout a začít fotit, dokud je hezké počasí.

Říká se, že opakování je matka moudrosti, takže ještě jednou pro přehlednost:

  • 1. Vyfotíte se s partou (5 lidí), jak se těšíte na vybraný festival
  • 2. Fotku pošlete na náš soutěžní e-mail
  • 3. Získáte od našich fanoušků na facebooku co nejvíc „To se mi líbí“
  • 4. V případě že jich máte nejvíc, vyhráváte 5 vstupenek na vybraný festival + 5 kusů „Red Bull E-shot


První soutěžní kolo „Vezmi partu na Votvírák“ začíná už 16. května. Čím dřív fotky pošlete, tím máte samozřejmě větší šanci na výhru. Těšíme se na vaše soutěžní fotografie!


Text: Bersen Hoxha
Foto: Kulturní servis Puls


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Startuje festivalová soutěž Vezmi partu na Votvírák!
Už máte plány na léto? Vydejte se s námi na festivaly

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání