Blesková soutěž o vstupenky na Pražský Majáles

Kulturní servis PulsKulturní servis Puls vám přináší poslední soutěž v rámci letošního Majálesu. Závěr studentských oslav proběhne už tento pátek 6. 5. ve Stromovce. Vše zahájí slavnostní majálesový průvod s alegorickými vozy, který nakonec dorazí do hlavního místa dění. Čeká vás spousta skvělé muziky a známých interpretů, ale i bohatý doprovodný program s řadou zajímavých workshopů, soutěží a jiných atrakcí. Vyhrajte vstupenku a pojďte se bavit.Pražský Majáles 2011Letos se pořádá již sedmý ročník tradičních oslav jara a studentského života. I tento rok zamíří Pražský Majáles do Stromovky. Sem zavítá také velký majálesový průvod a s úderem dvanácté hodiny polední se otevřou brány festivalového areálu. Hlavním moderátorem hudebního programu bude, stejně jako v ostatních městech, Tomáš Matonoha. A na čí vystoupení a našlápnutou muziku se můžeme těšit? Své fanoušky přijedou pobavit například Wohnout, Divokej Bill, Chinaski a Tata Bojs, kterým bude patřit t-music stage. O kousek dál na G2 pódiu budou řádit skupiny Tleskač, Sto Zvířat, Mig 21 nebo Vypsaná Fixa. Třetí stage obsadí Prago Union, Fast Food Orchestra, Charlie Straight a další interpreti. A to není všechno. Připravena bude také zábavou nabytá studentská zóna. V ní můžeš najít Studentský jarmark, Plasticeum aka Majáles Art, Divadelní stage, Majáles Fashion Market a také náš stánek. Kulturní servis Puls pro vás chystá soutěž o super ceny. Dozvíte se zde také zajímavé informace o velké letní festivalové soutěži, která již brzy vypukne na našich webových stránkách. Závěrem večera bude zvolen tradiční Král Majálesu 2011 a nejkrásnější Miss Majáles 2011.

Vstupenky na festival v předprodeji zakoupíš za 260 korun, pokud chceš zkusit své štěstí – zapoj se do naší soutěže, ve které můžeš vyhrát lístek na tuto akci.

Pokud chceš být naším výhercem právě ty a získat vstupenku na Pražský Majáles, stačí správně odpovědět na níže uvedenou soutěžní otázku:

Kolikátý ročník studentských oslav se letos v Praze pořádá?

A) první
B) třetí
C) pátý
D) sedmý
E) desátý

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript tomto tvaru:

-    do předmětu zprávy napište „PRAŽSKÝ MAJÁLES“,
-    do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) první ročník),
-    připište své osobní údaje: jméno, příjmení a telefonní číslo.

Soutěž skončí ve čtvrtek 5. května s úderem 17. hodiny. Na koho padne šťastná ruka osudu, tomu ještě ve čtvrtek zavoláme a o výhře ho informujeme. Svou výhru si pak dotyční převezmou v místě konání (přesné informace sdělíme po telefonu).


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Majáles


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
V jednom týdnu Rychle a zběsile, na Pražský Majáles nebo Eddie Stoilow
VŠE na Majáles představuje kandidáta na Krále Majálesu
Kulturní servis Puls představuje projekt VŠE NA MAJÁLES
Kulturní servis Puls vás zve na Brněnský Majáles

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání