Vyrazte s Kulturním servisem Puls na koncert Heavy Metal Kings

Kulturní servis PulsUž příští čtvrtek 28. dubna navštíví Prahu proslulá dvojka, rappeři ILL Bill a Vinnie Paz. Jejich cesta povede do Lucerna Music Baru, kde rozpoutají pořádné peklo. Váháte, zda vyrazit nebo jste jen neměli příležitost koupit si lístek? Zapojte se do naší soutěže a jedna vstupenka může být vaše. Na téhle hip hopové akci rozhodně nesmíte chybět, stejně jako my.
KULTURNÍ SERVIS PULSBoombox přichází s další exkluzivní klubovou nocí, tentokrát servírovanou až z daleké Ameriky. V následujícím týdnu zavítají do Lucerna Music Baru rapoví obři  ILL Bill a Vinnie Paz. Pokud chcete slyšet hity z jejich nejnovějšího alba „Heavy Metal Kings“, máte jedinečnou šanci. Níže naleznete soutěžní otázku, svou odpověď zašlete dle instrukcí na e-mail soutěž@kulturniservispuls.cz a čekejte, zda budete šťastným výhercem právě vy. Vyhlášení soutěže proběhne ve středu 27. dubna v 16 hodin, lístek bude předán v den koncertu před Lucerna Music Barem. K správné odpovědi vám možná pomůže naše nedávná upoutávka ZDE.

Ve kterém roce naposledy přijel ILL Bill i Vinnie Paz do České republiky?

A) 2010
B) 2009
C) 2008
D) 2005
E) 2000

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v tomto tvaru:

-    do předmětu zprávy napište „HEAVY METAL KINGS“,
-    do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) první ročník),
-    připište své osobní údaje: jméno, příjmení a telefonní číslo.


Soutěž skončí ve středu 27. dubna s úderem 16. hodiny. Na koho padne šťastná ruka osudu, tomu ve středu zavoláme a druhý den před koncertem mu vstupenku na koncert ILL Billa a Vinnieho Paze předáme.


 Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Boombox
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Heavy Metal Kings se chystají pořádně otřást Lucernou
Boombox na jaře připraví několik lahůdek
Necro: Jsem nejbrutálnější rapper na této planetě
La Coka Nostra - značka, které můžete věřit

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání