Blesková soutěž – Vyhraj vstupenku na Brněnský Majáles

Kulturní servis PulsStudentské oslavy se blíží! Už v pátek 22. dubna vypukne první kolo v Hradci Králové. O týden později proběhne bujaré veselí také v Brně a Plzni. Nakonec dorazí i do hlavního města. Jsi z Brna či okolí? Chceš vyrazit na tuto akci, ale ještě nemáš vstupenku? Kulturní servis Puls, partner letošního Majálesu, vyhlašuje soutěž o tři lístky na Brněnský Majáles! Šanci na výhru má každý, tak neváhej.


Studentské oslavy v Brně proběhnou v pátek 29. dubna od 13 hodin ve Sportovním areálu Hněvkovského. Můžete se těšit na velký majálesový průvod s alegorickými vozy, studentské kapely, Majáles Fashion market a samozřejmě na vyhlášení majálesového krále! Dobrou náladu přijedou na hudební T-Music stage rozdávat skupiny - ostřílení UDG, divocí Wohnout, pohodovej Divokej Bill, oblíbení Chinaski anebo Tata Bojs. Na dalších dvou pódiích se vystřídají například dvacetiletí Sto Zvířat, kapela Monkey Business, veselí Mig 21, Vypsaná Fixa, temperamentní uskupení Fast Food Orchestra či hip hopová partička Prago Union. Vyrazte za zábavou, nuda v Brně to tenkrát rozhodně nebude.

A pozor - to ještě není všechno! Součástí výherní vstupenky na Brněnský Majáles je i lístek do multikina zdarma. V kině zaplatíš jednu vstupenku a druhou k ní dostaneš zdarma. Pozvi kamaráda či svou lásku na rande a užij si více zábavy za méně peněz.

Kulturní servis PulsPokud chceš být šťastným výhercem právě ty a získat Majálesovou vstupenku, stačí správně odpovědět na níže uvedenou soutěžní otázku:

Kolikátý ročník studentských oslav se letos v Brně pořádá?

A) první
B) pátý
C) osmý
D) dvanáctý
E) dvacátý

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v tomto tvaru:

-    do předmětu zprávy napište „BRNĚNSKÝ MAJÁLES“,
-    do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) první ročník),
-    připište své osobní údaje: jméno, příjmení a telefonní číslo.


Soutěž skončí v pátek 22. dubna s úderem 15. hodiny. Na koho padne šťastná ruka osudu, tomu ještě v pátek zavoláme a obratem mu vstupenku na Brněnský Majáles zašleme.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Majáles

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání