VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ S TESCOMOU – připravte se na jarní svátky

Kulturní servis PulsPomalu se blíží další z velkých svátků, Velikonoce. Pestrá jarní výzdoba, malování vajíček, pletení pomlázky a samozřejmě pečení dobrot. Tradičně je to piškotový beránek, mazanec posypaný mandlemi, vánočka s rozinkami, sekaná a mnoho dalších pamlsků, které se v tomto období připravují. Pokud chcete letos svůj stůl ozvláštnit nebo se předvést před návštěvou s něčím novým, máme tip – hrajte s námi o originální formičky na pečení.Tescoma velikonoční soutěž Společnost Tescoma opět využila svátečního období k tomu, aby vymyslela zajímavé novinky. Tentokrát vsadila na velikonoční sladkosti. Přišla na způsob, jak upéct cukroví snadno a hlavně rychle. To jistě ocení každý, kdo chodí do zaměstnání a na tuto zábavu mu již nezbývá příliš času. Na trhu se proto objevuje vykrajovací forma DELÍCIA. Je vhodná pro práci s lineckým i perníkovým těstem, najednou s ní vykrojíte až 20 kousků sušenek. Postup je velmi jednoduchý – hmotu vypracujete a vyválíte do velikosti a tvaru formy. Tu dáte na plech a položíte přes ni těsto, které protlačíte válečkem. Pak už stačí jen upéct a máte hotovo! Formu DELÍCIA zakoupíte v obchodech s kuchyňskými potřebami za 199 korun.

Vyzkoušeli jste už někdy silikonové formy?

Okolo silikonových formiček kolují různé fámy. A to především díky sporům, zda je pečení tímto způsobem zdravotně nezávadné. Testy potvrdily, že je vše ověřené a bezpečné, ne každého však toto tvrzení přesvědčilo. Zatímco se někteří stále zdráhají vpustit silikonové nádobí do své kuchyně, ti odvážnější si libují, jak jsou tyto produkty praktické a nachází v nich šikovné pomocníky. Odhoďte své zábrany a vyzkoušejte je také!

Tescoma velikonoční soutěžDalší novinkou pro letošní jaro jsou formičky na výrobu velikonočních vajíček. Zatímco v prvním typu DELÍCIA SILICONE upečete šest piškotových vajec, ve druhém můžete zhotovit originální velikonoční sladkost z čokolády. Stačí ji nechat ztuhnout, vyklopit a už máte na stole sladké vajíčko. Tato forma je vhodná i na pečení nebo pro zhotovení ledových kostek. Sadu k přípravě velkých vajíček seženete za 249 korun, ty menší po deseti si můžete vyrobit při zakoupení formy za 129 Kč.

Pokud však chcete udělat radost sobě nebo svým známým a nechce se vám hned běžet do obchodu, můžete si s námi o tyto výrobky zasoutěžit. Stačí, když správně odpovíte na otázku, čímž se automaticky zapojíte do slosování o tyto krásné ceny.


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Kdy se letos bude oslavovat Velikonoční pondělí?

A) 11. dubna
B) 18. dubna
C) 25. dubna
D) 2. května

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v tomto tvaru: do předmětu zprávy napište „VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ“, do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) Jak vyrobit náušnice z drátu). NEZAPOMEŇTE připsat své jméno a příjmení. Odpovědi zasílejte do 17. dubna, poté bude soutěž ukončena.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Tescoma

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání