Cirkus Cirkus Festival – Pestrá show s neuvěřitelnými výkony

Kulturní servis Puls
Pokud jste si mysleli, že doba „cirkusových vystoupení“ je dávno minulostí, pak jste se hodně zmýlili. V únoru se koná 2. ročník úspěšného a divácky velmi oblíbeného festivalu Cirkus Cirkus. Nyní máte jedinečnou příležitost zasoutěžit si s námi o vstupenky na tuto skvělou show, u které se pobavíte, ale budete také tajit dech úžasem.

 


Cirkus Cirkus Festival 2011Během dvou a půl hodinového představení uvidí diváci vystoupení třinácti umělců. Zatímco jedni předvedou svůj um za pomoci nástrojů, jako například akrobaté na řetězu či na létajících hrazdách, žonglérka s míči a tenisovými raketami, nebo sourozenci se show na kolečkových bruslích, jiní si pozvou na pomoc své zvířecí kamarády. A jakýpak by to byl cirkus, kdyby v něm žádní nebyli. Svým vystoupením vás zajisté potěší ruský krasojezdec Yury, Anthonio z Itálie se svými papoušky rozesměje každého, zatímco Tomáš Ringel s drezurou lvů nažene strach diváků i v zadních řadách. Nebojte se ničeho, ač vypadají šelmy nebezpečně, možná se z nich nakonec vyklubou přítulné kočky.

 


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZDE, zapoj se a vyhraj!Cirkus Cirkus Festival proběhne ve dnech 16. – 20. února na pražské pláni Hagibor. Uvidíte zcela nový program, kterému nebude scházet pořádná porce humoru, ale samozřejmě i napětí. Účinkující zabojují o vaši přízeň, protože jen ti nejlepší budou na konci festivalu oceněni skutečnými trofejemi. Udílet se bude Cena novinářů, Cena za celoživotní přínos českému cirkusovému umění, Cena prezidenta festivalu i Cena diváků, kterou můžete sami ovlivnit svými hlasy, pokud se některého vystoupení zúčastníte.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Cirkus Cirkus Festival

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání