Soutěž o VIP vstupenky na veletrh World of Beauty & Spa a kosmetické balíčky

kulturní servis pulsStejně jako dvě desítky tisíc dalších návštěvníků si ani vy nenechte ujít příležitost zavítat do světa krásy, pohody i úžasných zážitků na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA. Letos se uskuteční jubilejní 20. ročník. Zúčastněte se soutěže, kterou pořádá Kulturní servis Puls a můžete získat 2 VIP vstupenky a k tomu kosmetický balíček.


V pátek 4. a sobotu 5. září bude v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany probíhat prezentace několika stovek prestižních značek na stáncích vystavovatelů doplněná bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i v saloncích se budou věnovat anti–aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s relaxací a oživením celého těla na fyzické i psychické úrovni.

Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2015: uvidíme tradičně v podání Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Romany Topinkové, Martina Loužeckého, Honzy Špilara, Honzy Hlaváčka a dalších „guru” světa módy. Zazáří opět nejkrásnější dívky  - miss ČR.  Při křtinách charitativního kalendáře pro nadaci Život 90 se uskuteční setkání s Robertem Vano a třiceti dalšími známými osobnostmi, které podpoří tento projekt.

Připravujeme atraktivní soutěže: Českou mistrovskou soutěž v make-upu, v nail designu, soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2015, soutěže v prodlužování, zahušťování i zdobení řas, soutěž fashion designerů, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA, podiatrickou soutěž i soutěž v naturálním fitness.

Tématem páteční České mistrovské soutěže v make-upu bude „Ready to fly“. Připoutejte se prosím, vzlétneme… Tuto formulku slýcháme od krásných žen, jejichž posláním je svým šarmem a vstřícností napomáhat ke spokojenosti pasažérů na palubě letadel. Nejen vynikající servis je však poznávacím znamením prvotřídní letušky. Striktně dodržený dress code v business stylu, dokonalý účes a především perfektní a precizní líčení, jež jisté uniformitě dodává na kráse a individualitě. Na křídlech Mistrovství České republiky v make-upu se letos proletíte tématem nazvaným Ready to Fly.

Nabídka široké palety zážitků bude umocněna spojením s dalšími atraktivními veletrhy a eventy, kam bude pro návštěvnice veletrhu WBS s platnou vstupenkou vstup zdarma. Budou to: veletrh dekorací FOR DEKOR, veletrhy Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny, stejně tak sobotní Den letiště Letňany. Více na www.WorldOfBeauty.cz  i na sociální síti www.facebook.com/kosmetickyveletrh

kulturní servis puls

Co můžete vyhrát v naší soutěži?

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015
2. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015
3. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015

Výhry dodala:
- firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 4. a 5. 9. 2015

Soutěžní otázka:
Kolikátý bude na podzim ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat ve dnech 4. – 5.9. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany?
a) 16.
b) 20.
c) 18.
d) 25.

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :  
- do předmětu zprávy napište „Kosmetický veletrh“,
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „16.“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon. 

Soutěž končí ve čtvrtek 27. srpna 2015 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

 Text: Kris
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání