Vyhrajte vstupenky na originální show „Pekelná kuchyně“

Soutěž s Kulturním servisem Puls
S Kulturním servisem Puls jste už mohli vyhrát DVD filmy, nebo poukazy na gurmánskou pochoutku. Nyní přinášíme další lákavé ceny, tentokráte soutěžíme o 5 vstupenek na nejlepší travesti show u nás! Kočky vyjíždí na své další celorepublikové turné nazvané „Pekelná kuchyně“. Premiéra se uskuteční už 15. 9. v Divadle Hybernia.

 

Travesti skupina Kočky show Pekelná kuchyněShowbyznys je jedno velké peklo. Kdo se nebojí nakouknout pod pokličku, seznámí se nejen s tím, jak to chodí na výsluní, ale podívá se i tváří v tvář oblíbeným hvězdám. Protože v Pekelné kuchyni se schází všichni, kdo mají ďábla v těle. Zažijte nevšední podívanou. Budete překvapení dokonalými kostýmy, potěšení velkolepou show i šokovaní tím, že žádné téma zde není tabu. Uvidíte hvězdy českého nebe i umělce ze světové scény. Nebude chybět Ewa Farna, Iveta Bartošová, či Lucie Bílá. Na odvážnou jízdu se chystá i Tina Turner, Kylie Minogue, a dokonce také Lady Gaga. Fanoušci Michaela Jacksona, zaručeně nesmí chybět. Londýnský koncert se sice nekonal, ale na travesti show Kočky možná zavítá. Jedinečnou image a propracovanou scénu s ohnivými kulisami můžete vidět už 15. září v Divadle Hybernia, kde se koná premiéra velkého turné.

 

V hlavních rolích se představí Pity (Petr), Gina Adriana (Jirka), Cathrin Magic (Martin), Kelly Ferarri (Bedřich), Denisa Slim (Petr), a také Miky Paris (Miroslav).

 


Jak to všechno začalo

Jirka, Martin a Bedřich se seznámili už před deseti lety, a to v jednom z největších travesti kabaretů Euroshow 2000. Protože si kluci padli do oka, nejen co do společných zájmů, ale i jako kamarádi, rozjeli 1. února 2002 svou vlastní travesti skupinu Kočky. Přijali za vlastní jména Gina Adriana, Cathrin Magic a Kelly Ferarri. Jako na začátku každé velké cesty se museli poprat s konkurencí a těžkou dřinou, aby se dostali tam, kde jsou dnes. V současné době se však řadí ke špičce české travesti scény. Patří mezi nejvyhledávanější a nejžádanější ve svém oboru zajisté právem. Znají je totiž nejen v Čechách a na Slovensku, ale příležitostně vystupují i v sousedním Německu, Rakousku a Polsku, nebo dokonce i v Rumunsku. Jejich show ocenili i ve Francii, kde vyhráli mezinárodní travesti soutěž „Paris Extravaganza 2007“. Ocenění získaly některé členky skupiny také ve Vídni.


Na ukázku z Travesti show Kočky se můžete podívat ZDE

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: skupina Kočky
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání